GTA 5 Askeri Üs Hakkında Tüm Detaylar! Güncel 2020!

0
193
GTA 5 Askeri Üs

Çoğu oyuncu tarafından bilineceği üzere GTA serisi eskiden berri hepimizi ufak detayları ve farklı bakış açıları ile etkilemeyi başarmıştır. Özellikle gizemleri oyun ilk çıktığı zamanlarda insanlar için büyük bir merak konusu haline gelmişti. Bizde bu meralardan biri sayılan GTA 5 askeri üs hakkında önemli bilgileri derledik.

GTA 5 Askeri Üs Hakkında Genel Bilgi

Genel anlamda bu askeri üs daha çok klasik bir askeri kışla gibi duruyor ve bazı şeyler ile karıştırılıyor. Bunlardan ilki sağ orta kısımda bulunan hapishane diyebiliriz. Diğeri ise GTA Online içerisinden alınan Bunker ve Facılıty gibi ekstra askeri destek sunan merkezler diyebiliriz. Burası ise hem offline hem de online olarak harita içerisinde bulunan bir kısım. Haritanın sol kısmında bulunan otobanın ortalarına doğru denize akan göl kaynak bağlantısının kuzeye bakan tarafında kalıyor. Daha basit söyleyecek olursak sol otobandan ilerleyip kaynak köprüsünden geçince sağ tarafınızda kalan ufak patika yola girip oradan askeriye girişine geliyorsunuz. Ancak buranın özel bir bölge olduğunu asla unutmayın.

GTA 5 askeri üs
GTA 5 askeri üs GTA 5 askeri üs GTA 5 askeri üs

Askeri Üs Nerelerde Geçiyor

İlk olarak buranın özel bölge olmasından dolayı buraya giriş yapma yetkiniz normal halde iken bulunmuyor. İçeri girme için tünelin üzerinden arabayla uçarak tellerden atlayıp girebilirsiniz ama aranma seviyeniz beş yıldıza çıkar ve orada tank gibi birçok ağır silahla size saldırıya geçerler. Eğer helikopter veya uçakla girerim diyorsanız hava savunma sistemine dikkat etmelisiniz ve onların hava sahasına girince yine beş yıldız olacağınızı unutmayın. Büyük oranla heistlerde geçerken paraşüt kullanmanız gerekiyor. Askeri Jett kaçırmak için kullanılıyor ve peşinize Jettler takılıyor bu detayları da atlayamayız. Bu arada GTA 5 helikopter hilesi için bir yazı bırakıyorum isterseniz bir bakarsınız.

Üs’de Mekan Alma

Ancak bu mekana rahatça girme veya özel uçakları satın alma konusunda kolaylık istiyorsanız askeri bölge içerisinde bulunan hangarlardan bir tanesini satın alma hakkına sahipsiniz ama sadece online mod içerisinde olduğunu unutmayın. Burada ticaret işleri için imkana sahip olabilir ve kapıdan rahatça girip çıkabilirsiniz. Elbette bu hangarların fiyatı genel olarak çok ucuz değil haberiniz olsun. Ayrıca bu tarz kaliteli içeriklerle daha fazla karşılaşmak için ve bize destek olmak için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here