League of Legends PBE Değişiklikleri Neler?

0
133
League of Legends PBE Değişiklikleri

Merhaba sevgili Oyunoxs okurları. League of Legends PBE değişiklikleri neler? League of Legends PBE’ye yeni gelen kostümleri, yeni şampiyon Yone’yi ve yeni yama ile “Hangi şampiyonlar güçlendirme alıyor? Peki hangi şampiyonlar zayıflatılıyor?” bu soruları sizler için araştırdık ve yazdık.

League of Legends PBE Yeni Kostümler

PBE’de Ahri, Kindred, Riven ve Cassiopeia’ya için Ruh Çiçeği kostümleri 10.16 yaması ile çıkışını yapacak. Ahri için yeni bir efsanevi kostüm geliyor. Kindred, Riven ve Cassiopeia içinse yeni destansı kostümler gelecek.

League of Legends PBE Ruh Çiçeği Ahri

League of Legends Yeni Şampiyon

PBE’de en büyük değişiklik ise çıkışıyla birlikte 150. şampiyon olacak Yasuo’nun abisi olan Yone. İşte Yone’nin yetenekleri.

  • Avcının Yolu (Pasif)

Yone çift kılıç kullanır. İlk saldırısı fiziksel hasar verirken, ikinci saldırısı fazladan büyü hasarı verir. Kritik vuruş şansı ikiye katlanır ama kritik vuruş hasarı %10 azalır.

  • Ölümcül Çelik (Q)

Yone, çelik kılıcını kullanarak küçük bir alana fiziksel hasar verir. Bu yetenek tıpkı Yasuo’nun Q’su gibi biriktirilerek kullanılabiliyor. Bu yetenek ikinci kez kullanıldıktan sonra, Yone ileri doğru atılarak rakiplerini havaya savuruyor. Bu yetenek kritik vuruş gerçekleştirebilir, isabet etkileri uygular, kitle kontrol etkisiyle kesilebilir ve saldırı hızı arttırdıkça bekleme süresi düşer.

  • Tayfbiçen (W)

Yone, Azakana kılıcını geniş bir alana hasar verir. Hedefin maksimum canına oranla hem fiziksel hem de büyü hasarı verir. Şampiyonlara isabet ederse Yone kalkan kazanır, ne kadar çok şampiyona vurursa o kadar çok kalkan kazanır.

  • Özgür Ruh (E)

Yone, 5 saniye boyunca ruh formuna geçiş yaparak bedenini arkada bırakır. Bu süre boyunca %10 hareket hızı kazanır. 5 saniye sona erince bedenine geri döner ve ruh formunda verdiği hasarın bir miktarı tekrar verir.

  • Mühürlü Kader (R)

Yone, düz bir hat üzerindeki tüm şampiyonlara fiziksel ve büyü hasarı vererek onları havaya savurur ve bir araya toplar.

Yone’nin yetenekleri bu şekilde. Yone’nin ilk kostümü Ruh Çiçeği olarak geliyor.

League of Legends PBE Ruh Çiçeği Yone

League of Legends PBE Dengeleme Değişiklikleri

PBE’de şu an sadece Evelynn için dengeleme var. İlerleyen günlerde yeni dengelemeler olabilir.

Evelynn – Nefret Dikeni (Q)

  • Bekleme süresi 8’den 5 saniyeye düşürüldü.
  • Artık canavarlara kullanmak Q’nun bekleme süresini sıfırlamıyor.
  • İlave hasarı 10/20/30/40/50’den 15/25/35/45/55’e yükseltildi.
  • Kamçısının hasarı 30/35/40/45/50’den 35/40/45/50/55’e yükseltildi.
  • Dikenlerin hasarı 30/35/40/45/50’den 35/40/45/50/55’e yükseltildi.

Evet sevgili Oyunoxs okuyucuları, League of Legends PBE değişikliklerini sizler için yazdık. League of Legends 10.16 yaması ile birlikte gelecek kostümleri, yeni şampiyon Yone’yi ve şu an sadece Evelynn için olan bu dengelemelerden bahsettik. Yeni şampiyon Yone’nin hikayesi için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here