LoL Ruh Bağları Görevleri ve Ruh Çiçeği Etkinliği

0
138

Hepinize selamlar değerli Oyunoxs okurları, bildiğiniz üzere yeni yama ile gelen LoL Ruh Bağları görevi oyuncuların ilgisini büyük ölçüde toplamayı başardı. Ruh çiçeği etkinliği planlandığından daha büyük bir etkinlik haline dönüştü. Yeni gelen kostümler, şampiyonlar ile konuşmalar ve onlara özel görevler de beraberinde geldi. Tabii bu görevler sonucu oyuncuları büyük sürprizler bekliyor. Şampiyonların verdiği özel görevleri tamamlayıp aradaki bağları sıcak tutmak önemli. Ayrıca bu güzel etkinliği oyunun içinde hissetmek isterseniz, yenilenen Nexus: Blitz(Merkez baskını) modunu Ionia topraklarında oynayabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan bu etkinliğin detaylarına geçelim.

LoL Ruh Bağları Görevleri

Ruh Çiçeği etkinliklerinde 3. sırada bulunan ”Ruh Bağları” 22 Temmuz itibariyle oyuncularla buluştu. Peki bu görevler nedir? Nasıl yapılır? Hadi gelin bu görevlerin ayrıntılarını inceleyelim. Bildiğiniz gibi bu etkinlikte bazı şampiyonlar kostümleri ile bulunuyor. Ruh Çiçeği kostümüne sahip şampiyonlar sırasıyla;

  • Ruh Çiçeği Lillia
  • Ruh Çiçeği Teemo
  • Ruh Çiçeği Thresh
  • Ruh Çiçeği Vayne
  • Ruh Çiçeği Yasuo
  • Ruh Çiçeği Kindred
  • Ruh Çiçeği Cassiopeia
  • Ruh Çiçeği Ahri
  • Ruh Çiçeği Riven
LoL Ruh Bağları Görevleri
Thresh ile yapılan konuşmadan bir bölüm

Etkinlikte konuşabileceğiniz 9 şampiyon bulunmakta. Kendinize göre yakın olan seçeneklerden giderek şampiyonla arandaki bağı yükseltebilirsin. Peki bu görevler ne? Her şampiyonun kendine ait görevleri bulunur ve bağı güçlendirmek için görevleri tamamlamak gerekir. Bu görevler sonucu birçok özel ödül ve içerikler mevcut. Etkinlik kartı alarak özel ödüllerden faydalanabilirsiniz. Ödül kazanmak için öncelikle şampiyonlarla konuşmanız gerekir. Bütün görevleri açmak için herkesle konuştuğundan emin ol.

Şampiyonların Özel Görevleri ve Hediyeler

Şampiyonların takdirlerini kazanmak için yapabilecek birçok şey var. Öncelikle her şampiyonda işe yarayacak bir yol olan SV/Aram/MB oyunlarını oynamak. Oyunu kazanmanız halinde 2 takdir, kaybederseniz de 1 takdir kazanırsınız. Eğer özel olarak bir şampiyonun takdirine odaklandığınızı düşünelim. Örnek olarak Vayne’in takdiri kazanmak istiyoruz diyelim. Bunun için Ruh Çiçeği Vayne kostümü ile oynayarak bonus takdir kazanabilirsin. Mesela Vayne’in takdirini kazanmak için bolca skor almak gerekiyor. ”1/2/3/4/5 takdir kazanmak için 5/8/12/15/20 skor al” gibi şampiyonların özel istekleri bulunur. Bu görevler yardımı ile daha hızlı takdir kasabilirsiniz.

LoL Ruh Bağları Görevleri
Vayne’in ilk ödülü şampiyon kristali

LoL Ruh Bağları görevleri bu şekildeydi. Elimizden geldiğince akılda takılan soruları cevaplamaya çalıştık. Umarım yararı olmuştur. Ayrıca Far Cry 5 Türkçe yama yazımıza da bakmayı unutmayın. Kendinize iyi bakın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here