Minecraft Dungeons Sistem Gereksinimleri ve Detayları!

0
123
minecraft dungeons sistem gereksinimleri

İlk defa 2011 yılında çıkış yapıp piyasaya sürülen Minecraft, macera-aksiyon odaklı yeni bir oyunla tekrar bilgisayarlarımıza konuk oluyor. Hazırsanız Minecraft Dungeons Sistem Gereksinimleri ve Minecraft Dungeons hakkında biraz konuşalım.

Minecraft Dungeons Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bildiğiniz üzere günümüz oyunlarında oyuncular yeni çıkan oyunlardan çok şey bekliyor. Hele ki yapımcılar da oyununu öve öve bitiremedikten sonra çıkan oyunun hüsran olması çok kötü olurdu. Ama Minecraft’ın ve Minecraft Dungeons un yapımcısı olan Mojang oyunlarında üst düzey bir grafik gibi boş vaatler sunmamış, sadece oyunculara istediği özgürlüğü vermişlerdir. Bu olayın başarılı olmasının bir göstergesi de Minecraft’ın 16 Mayıs 2009 da çıkan bir oyun olmasına rağmen hala varlığını sürdürmesidir.

minecraft dungeons sistem gereksinimleri

Mojang’dan yeni bir atak: Minecraft Dungeons

Yeni oyunumuza bir göz atacak olursak alışık olduğumuz Minecraft evreninde yeni maceralara atılıyoruz. Diablo tarzını hatırlatan bu oyundaki kötü karakterimizin adı Arch-Illager dir. Bu şeytani karakterin hain planlarını bozmaya çalışıyoruz. Oyundaki silahların çeşitliliğine bakarsak karakterimiz tek bir oynanış tarzının yanı sıra bol mekanikli bir oynanış şansı veriliyor. Oyun oldukça eğlenceli gözüküyor.

Minecraft Dungeons Sistem Gereksinimleri ve İnceleme

Bu zamana kadar yapılan inceleme ve yorumlara bakılacak olursa oyunun önü açık gibi duruyor. Oyunda klas sistemini yok. Onun yerine karakterimiz kullandığı silaha göre gelişim gösterecek.  Henüz net bir bilgi olmasa da oyunda kendi zindanımızı inşa edip diğer oyuncularla paylaşabileceğimiz söyleniyor. Oyun 26 Mayıs 2020 tarihinde çıktı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD A8-7600 APU 3.1 GHz
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
  • Ekran Kartı : Intel HD Graphics 4000 veya AMD Radeon R5 series OpenGL 4.41, Nvidia GeForce 400 Series veya AMD Radeon HD 7000 series OpenGL 4.4
  • RAM: 2 GB
  • Depolama Alanı: 1 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5GHz / AMD A10-7800 APU 3.5 GHz
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Ekran Kartı: GeForce 700 Series veya AMD Radeon Rx 200 Series OpenGL 4.5
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 4 GB

Okuduğunuz için teşekkürler. Gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi daha sonra ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca Minecraft Premiumsuz Serverler yazımıza da bakmayı unutmayın. Hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here