Mobil Oyun Önerileri Android ve İOS

0
118
Mobil Oyun Önerileri

Mobil Oyun Önerileri için birçok istek bulunuyor ve insanlar oynayacakları oyunu seçme konusunda oldukça zorlanıyorlar. Bizde bu konu hakkında size bir rehber hazırlayalım ve bu sayede oyun seçme konusunda zaman kaybetmeyin. Kolay bir şekilde oyun seçme işlemini halletmeniz daha elverişli olacaktır. Sizde oyun önerilerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Mobil Oyun Önerileri

Daha kullanışlı ve sistemli bir biçimde olması için iki farklı başlık altında incelemek istedik. Bu başlıkları ise hem yüksek özellikli oyunlar hem de düşük özellikli oyunlar olarak değerlendirdik. Bazı arkadaşların telefon özellikleri çok yüksek olmadığı için herkese eşit bir dağılım olması açısından iki tarafa uygun tavsiyeler vermeyi uygun gördük. Bu listeyi kişisel olarak hazırladık bu nedenle istisna olarak sizin beğenmediğiniz oyunlardan birinin denk gelmesi gayet normal olacaktır.

Mobil Oyun Önerileri

Düşük Sistemli Oyunlar

  • New Star Futbol isimli oyun futbolcu hayatını en gerçekçi ama biraz eski nesil görüntüsü ile sizi keyifli ve detaylı bir futbolcu hayatı sunacaktır. Uzun süre oynayıp kendi  karakterinizi popüler ve zengin bir futbolcu haline getirerek yeni takımlara kaptan olabilirsiniz.
  • Among Us son zamanlarda yayıncılar tarafından bilgisayar üzerinden çok oynanan oyunun mobil platformlar için çıkan sürümüdür. Arkadaşlarınız ile keyifli vakitler geçirmeniz için çok uygun bir oyundur.
  • Traffic Racer oyunu eski zamanlarda çıkmış olmasına rağmen şuan çoğu araba oyunundan daha başarılı ve keyifli bir oynanış yapısına sahip. Oyun içerisinde bulunan içerikler ise bize çok uygun ve Türk yapımı bir oyun olması çok güzel.

Yüksek Sistemli Oyunlar

  • Vegas Gangsteri oyunu ise GTA tarzı açık dünya oyunlarının mobil platformu üzerinde en popüler oyunudur.
  • Asphalt 9 oyunu veya 8 olan versiyonu en başarılı grafikleri olan yarış oyunu olarak nitelendirilebilir.
  • Mortal Kombat dövüş oyunları konusunda bir klasik haline gelmiştir. Bu oyun ise mobil sistemler için tasarlanmış versiyonu ve birçok karakter imkanı sunuyor.

Mobil Oyun Önerileri yorumlara yazmayı unutmayın. Ayrıca Android oyun tavsiyeleri hakkında bir yazı bırakıyorum bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here