PUBG Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? (PC-Mobile)

0
140
PUBG Arkadaş Silme Nasıl Yapılır (PC-Mobile)

PUBG Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? (PC-Mobile) Başlıklı yazımızda sizin için genel anlamda PUBG oyunundan bahsedeceğiz. Ardından gerçek yani PC üzerinden oynanan PUBG’de arkadaş ekleme, arkadaş silme gibi şeyleri göstereceğiz. Aynı şekilde PUBG Mobile üzerinden olan sistemi yani arkadaşlar ile alakalı şeyleri göstereceğiz. Detaylarına hep beraber geçelim.

PUBG Serisi Hakkında Genel Bilgi

2017 senesinde ilk çıkışını yapan oyunumuz yani orijinal PUBG olarak da adlandırılan oyundan bahsediyoruz. Sadece bilgisayar üzerine çıkan oyun zamanında güçlü bir sistem istiyordu. Gerçi hala iyi düzeyde bir sistem istiyor. Ancak imkanlar daha fazla. PUBG Mobile ise 2018 yılında çıkış yapan ve adından belli olacağı üzere mobil platformlar için çıkış yapmış gayet kaliteli bir PUBG oyunudur tabi mobil platformu için kaliteli. Bugün ise PUBG arkadaş silme vb. şeyler üzerine konuşacağız. Aynı şeyleri PUBG Mobile içinde anlatacağız ve arkadaş ayarları konusunda bir sıkıntı yaşama ihtimalinizi sıfıra indirmek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca geçenlerde yazdığımız PUBG Mobile Duvar kağıtları yazımıza bakmanızı öneririm. Kendinize uygun bir duvar kağıdı bulabilirsiniz.

PUBG Arkadaş Silme

PUBG Arkadaş Ayarları

Bu oyuna halen düzenli olmasa da sürekli olarak güncelleme gelmekte ve oyuncu sayısı olarak yeni satın alımlar yapılmakta. Bu nedenle yeni insanlar tanışıp arkadaş olma olayları günümüzde çok yaşanıyor. Sizde arkadaşlar kısmını ayarlamak istiyorsanız başlayalım. Önce kenarlarda bulunan kısımlardan arkadaş ekranına girmelisiniz. Bu ekran bölümünde çarpı işareti ile arkadaşınızı silebilir ya da kişinin üzerine normal biçimde tıklayarak artı işareti ile arkadaş ekleyebilirsiniz. Ayrıca birlikte severek oyun oynadığınız arkadaşınızı kalp bırakıp can dostu rolü almasını sağlayabilirsiniz.

PUBG Arkadaş Silme

PUBG Mobile Arkadaş Ayarlar

Bu arkadaş sistemi oyunun orijinal olan PC versiyonu ile benzer biçimde çalışmakta. Siz ekranın kenarından bulunan arkadaşlar kısmına girip oradan çarpı butonuna basarak o butonu bulunan kişiyi arkadaşlarınızdan çıkarmış olursunuz. Eğer onla çok oyun oynarsanız yine aynı biçimde can dostu veya yoldaş tarzı bir rol kazanma olayları bulunuyor. Ayrıca arkadaşınıza tavuk atarak ilginç bir sistem ile popülerlik kazandırıyorsunuz. Bunu tıpkı sosyal medyada bulunan like (beğenme) sistemi gibi düşünebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here