PUBG Lite Hesap Nasıl Açılır? Nasıl Kurulur? Güncel 2020!

1
189
PUBG Lite Hesap Açma

PUBG Lite Hesap Nasıl Açılır? PUBG serisinin bilgisayar için olan bu oyununda kendinize hesap açma sistemini anlatacağız. Hesabınızı kurduktan sonra neler yapmanız gerektiğine bakacağız. Oyunu indirmek için neler gerektiğini inceleyeceğiz. Güncellemelerinin ve sistemlerinin nasıl çalışacağından bahsedeceğiz. Oyunumuz hakkında bazı bilgileri size anlatacağız. Son olarak oyun hakkında olan değerlendirmemden bahsedeceğiz.

PUBG Lite Nedir?

Oyunumuz 2019 tarihinde piyasaya sürülmüş bir Battle-Royale oyunudur. Orijinal PUBG oyununun ücretsiz olan ve grafik, mekanikleri daha düşük versiyonudur. PC üzerinden oynanmaktadır. PUBG’ye para vermek istemeyen kişiler için oldukça mantıklı bir tercih. PUBG Mobile gibi mobil oyunlardan daha gelişmiş bir yapıya sahiptir. Tabi bu oyunumuz da PUBG Corporation tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Multiplayer yani çoklu oyunculu bir oyundur. Lakin şunu kesin olarak söyleyebilirim ki PUBG bizim anlattığımız oyuna oldukça fark atmış durumda. Ayrıca içerikler bakımından oldukça eksik bir oyun ama gayet arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun.

PUBG Lite Hesap açma

PUBG Lite Hesap Nasıl Açılır?

Hesap açmak için yapmanız gereken ilk şey PUBG Lite sitesine girmek. Ardından sağ üst köşede bulunan hesap kısmına basmak. Sonrasında sizi giriş ekranına yönlendirir. Oradan da sağ üst tarafta bulunan kayıt ol butonuna basmanız gerekir. Orada size bir rehber ve sistem çıkacaktır. Şifre, e-posta, kullanıcı adı, doğum tarihi kısımlarını doldurduktan sonra sizi diğer adımları anlatır. Örneğin; e-posta adresinizi doğrulamanızı sağlar. 3 adımda hesabınızı oluşturmuş olursunuz. Ayrıca kolaylık olsun diyen arkadaşlarımız için Facebook, Google, VK, Twitter girişi kısmını eklemeyi unutmamışlar. Bu şekilde giriş yapmak için seçeneği seçip hesabınıza girip bağlanma izni verirsiniz. Diğer yöntemden daha kolaydır.

PUBG Lite Hesap Nasıl Açılır Nasıl Kurulur

PUBG Lite Nasıl İndirilir?

Benzer biçimde yeniden PUBG Lite sitesine uğramanız gerekmektedir. Girdiğiniz zaman sağ üst köşede indir kısmı vardır ona basarsınız ve size bir launcher (başlatıcı) uygulamasının setup (kurulum) dosyasını indirir. Siz bu setup dosyasını açar ve kurulumu adımları takip ederek yaparsınız. İşlem bittikten sonra ise hesabınıza giriş yaparsınız. İndirme işlemini bu uygulama üzerinden yaparsınız. Güncellemeleri ise bu launcher üzerinde güncelle yazan tuşa basarak yapabilirsiniz. Sonrasında o güncelle yazan buton başlata dönüşür ve oyununuzu başlatıp keyfini çıkartabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here