Sponsoru Olduğumuz Türk Yapımı Mobil Oyun Dudy Dude!

0
128

Oyunoxs olarak sponsor olduğumuz Türk yapımı Mobil Oyun Dudy Dude Play Store üzerinde oyuncular ile buluştu. Yakın zamanda App Store üzerinden de yayımlanacak. Oyunumuzun yapımcısı Arda Arslan geliştirdiği bu oyunun oyuncuların vaktini eğlenceli bir şekilde geçirmesini sağladığını söylemekte. İşte Dudy Dude oynanış videosu ve detaylar!

Türk Yapımı!

Arda Arslan tarafından 4 ayda geliştirilmiş olan oyunumuz Dudy Dude Play Store’da yayınlandı. Yakın zamanda yepyeni bir görünüme kavuşacak olan Dudy Dude, şu anda Beta versiyonunda ve hala geliştirilmeye devam etmekte. Oyuncuların yorumları geliştiriciler için çok büyük önem arz etmekte. Sizde Play Store üzerinden oyunu oylayabilir ve geliştirilmesi gereken kısımlarını eleştirebilirsiniz.

Indie Game

Büyük bir yayımcının desteği olmadan 2-3 kişilik ekipler tarafından yapılan oyunlar son zamanlarda oldukça rağbet görmekte. Dudy Dude’de Indie Game türünde geliştirilmiş 2D Parkur ve Strateji oyunudur. Oyuncularından gelen yorumlar dahilinde her geçen gün geliştirilmeye devam eden oyunumuz yakın zamanda App Store üzerinden de yayımlanacak.

Oyunoxs Olarak Oyun Geliştiricilerinin Destekçisiyiz!

Oyun geliştiricilerine destek olmak amacıyla çıktığımız bu yolda ekibimiz ile birlikte yoğun şekilde çalışmaktayız. Eğer sizde bir oyun geliştiricilerinden biriyseniz size pazarlama, tanıtım ve teknik alanlarda destek olmaktan memnuniyet duyarız. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudy Dude Oynanış Videosu Yayımlandı!

Duddy Dude Oynanış Videosu
Oyunda bulunan seviyeler

Beta versiyonunda kolaydan zora doğru sıralanan 10 Level’in bulunduğu oyunumuza yeni güncelleme ile yeni dünyalar ve yeni görevler eklenecek. Oyuncularından gelen istekler doğrultusunda 3 adet karakter tasarımına başlandı ve Ağustos ayında gelecek olan güncelleme ile yeni karakterler oyuna eklenecek. Oyunun geliştiricisi Arda Arslan özellikle oyunun boyutunun düşük olması için çaba sarf etmekte. Şu anda 18MB’lık bir boyuta sahip olan Dudy Dude’yi çevrimdışı olarakta oynayabilirsiniz. 17 Temmuzda Play Store üzerinden yayımlanan bu oyun yakında App Store’da da yerini alacak.

Ayrıca Discord sunucumuzda 800 Robux çekilişi düzenlemekteyiz. Aşağıda ki linkten Oyunoxs Discord sunucusuna katılarak çekilişe katılmayı unutmayın.

Dudy Dude İndir!

Oyunoxs Discord Sunucusuna Katıl!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here