Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

0
137
Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Selam Oyunoxs okurları. Sizlere Valorant Platforma Bağlantı hatası çözümü hakkında bilgiler verdik. Bu çözüm sayesinde oyunu hatasız bir şekilde oynayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Valorant oyun havuzuna yeni gelmiş bir fps oyunudur.

Valorant Hakkında

Riot Games tarafından yapılan bir fps oyunudur. Yeni oyun havuzuna gelen bu oyun taktiksel 5v5 karakter tabanlı bir oyundur. Oyunda kendine öz skilleri olan karakterler vardır. Oyun çıkışından sonra gelen rekabetçi sistemi ile birlikte oyuncu kitlesini ikiye katlamıştır. On üç turdan oluşan bir sistemi vardır. Rekabetçi sistemi ile birlikte ayrı oyun modları içermektedir. Marketten silah ve karakterin kendisine özel skilleri alabilirsiniz. Oyunun diğer oyunlara göre ping değerleri iyi olması oyuncuların dikkatinden kaçmamıştır. Betadan sonra yeni güncellemeler ile birlikte karakterler ve mapler gelmekte. Riot Games’ in açıklamasına göre oyuna birden fazla karakter gelecektir. Valorantta ayrı sunucular ve uyruk farkları vardır. Yeni çıkan oyunlara göre daha hızlı gelişen ve kitlesi daha artan bir oyundur. Çok büyük bir sistem istemeyen bir oyundur. Bu sayede kitlesini daha hızlı büyütmekte. Valorant oyununda daha güçlü bir hile sistemi oluşmakta. Bu oyuncularında dikkatini çekmiştir.

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Bu hata oyuna güncelleme ile birlikte gelen bir hatadır. Bu hata oyuncuların en büyük problemlerinden birisi olmuştur. Bu sorun Riot ile alakalı programları kapatmanız lazım. Bu hatanın sebebi güncellemede olan bir sistemsel hatadır. Bu hata sizi oyununuzun arayüzü ile bağlantınızı kesmektedir. Bazı oyuncularda hata kodları sayıları farklı olabiliyor. Bu hata düzeltilebilir bir hatadır. Endişelenmenize gerek bir durum yoktur.

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Valorant Platforma Bağlanma Hatası Çözümü

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu sorununun çözümü için aşağıdaki maddeleri teker teker yapmanız gerekmektedir.

1- Oyunu komple kapatarak oyundan çıkış yapınız.

2- Bilgisayarıma girerek Hizmetler bölümünü açınız.

3- Hizmetler bölümünde karşınıza çıkan sayfada VGC‘yi bulunuz.

4- Vgc’nin üstüne gelerek sağ tıklayın ve başlat yazısına tıklayınız.

5- Bilgisayarınızı tekrardan başlatınız.

6- Sonra oyununuza tekrardan giriş yapınız.

Yazdığımız bu çözüm adımlarını doğru bir şekilde uygularsanız  karşınıza çıkan hatayı ortadan çözmüş olacaksınız.

Sizlere Valorant hakkında bilgiler ve hatanın çözümünü anlattık. İyi oyunlar dileriz. Buradan 28 Temmuz Cs Go güncellemesi adlı yazımıza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here