ÜCRETSİZ oyunlar! Amazon Prime Gaming avantajları!

0
218

Amazon Prime gaming avantajları bitmek bilmiyor. Normalde 39 TL olan Twitch kanal aboneliklerini 7.90 TL olarak alabildiğiniz, bir çok filmi ücretsiz izleyebildiğiniz ve Amazon üzerinden satın alınan ürünlerinizde kargo ücreti ödemediğiniz mükemmel avantajlara bir de OCAK ayına özel ücretsiz oyunlar eklendi. Amazon Prime Gaming hesabı olan kişilere Ücretsiz olacak oyunlar Sword Legacy Omen, Alt Frequencies, Bridge Constructor Playground, Along the Edge, When Ski Lifts Go Wrong ve Void Bastards. Gelin bu ücretsiz oyunları biraz daha yakından inceleyelim.

Ocak ayına özel ücretsiz Oyunlar

-Void Bastards (50 TL)

Ücretsiz oyunlar arasında en dikkat çekicilerinden biri olan Void Bastards’da hapishane gemilerini onarmak için parçalar bulmak üzere gönderilen mahkum olarak oyuna başlıyorsunuz. Sahipsiz gemilere çıkacak, eşyalar, cephane, yiyecek ve yakıt toplayacaksınız. Öldüğünüzde başka bir mahkum gönderilecek, ancak topladığınız öğeler ve inşa ettiğiniz yükseltmeler korunacak. Gemileri ganimetten temizlerken elinizden geldiğince hızlı atlayın. Oksijeninize dikkat etmeli, hasardan kaçınmalı ve cephaneyi korumalısınız. Dövüşlerinizi seçmeli ve ne zaman kaçacağınızı bilmelisiniz. Oyun tam bir FPS oyunu kıvamında olmasa da içerisinde oldukça fazla FPS ve RPG deneyimi sağlıyor. Oyunu Normal zorlukta değil Hard veya Hard Bastard zorlukta oynamanızı tavsiye edebilirim.

Ücretsiz oyunlar

-Sword Legacy Omen (28 TL)

Sword Legacy Omen, Kral Arthur mitine dayanan, sıra tabanlı dövüşlerle hikaye odaklı bir macera oyunudur. Wessex, zombi benzeri yaratıklar yaratan bir veba tehdidi altındadır. Oyuncu, ülkeyi kurtarma görevlerini yerine getirir. Ücretsiz oyunlar listesinde olması büyük bir şans kesinlikle kaçırılmamalı.

Ücretsiz oyunlar 2

-Alt Frequencies (15 TL)

Alt Frequencies , dünyanın gözlerini gerçeğe açmak için radyo dalgalarını kullandığınız sesli bir gizem oyunudur. Radyo sunucularını, komplo teorisyenlerini, politikacıları ve yeraltı aktivistlerini  ifşa etmek için radyo şovlarının parçalarını kaydedin, geri sarın ve yayınlayın.

Ücretsiz oyunlar 3

-Bridge Constructor Playground (18 TL)

Köprüyü düzgün şekilde inşa ettiğinizde araçlar köprünün üzerinden geçiyor ve köprünün en çok hangi kısmının vurgulandığına bağlı olarak renk değiştiriyorlar. Oynaması çok kolay ve eğlenceli bir oyun.

-Along the Edge (22 TL)

Along the Edge, seçimlerinizin ana karakterin kişiliğini ve görünümünü etkilediği Avrupa kırsalında geçen görsel bir roman oyunudur. Tekrar tekrar oynanıp farklı sonlara ulaşabilirsiniz. Ortalama 4 saatlik bir oyun.

Ücretsiz oyunlar 5

-When Ski Lifts Go Wrong (25 TL)

When Ski Lift Go Wrong’da, inişli çıkışlı tepelerde başlar ve pürüzlü ve açık zirvelere doğru yolculuk edersiniz. Her yolcunun varış noktasına ulaşmasına yardımcı olmak için dikkatlice tasarlanmış senaryolar üzerinde kafa yormanız gerekecek. Gerçekçi fizik, gerçekçi felaketler demektir. 100 den fazla levelı olan bu oyunu oynamaktan keyif alacağınıza kesinlikle eminim.

Ücretsiz oyunlar 6

Peki bu oyunlara nasıl sahip olacağız?

Bu oyunlara sahip olmak için öncelikle Amazon Prime Gaming hesabı açmanız gerekiyor. Valorant , Lol , GTA ve Fall Guys‘ın da aralarında bulunduğu bi çok oyunda da özel ürünlere sahip olma, Twitch de en sevdiğiniz kanala abone olma ve daha bir çok özelliğe bu hesabı açtığınızda sahip olabiliyorsunuz. Ardından Oyunlar ve ganimet kısmından oyunu talep ettikten sonra indirip oynayabilirsiniz. Bu güzel 6 oyunun sadece OCAK ayı süresince verileceğini hatırlatırım. Twitch yayınlarımda da bu listedeki ücretsiz oyunları oynayacağım ve inceleyeceğim merak ediyorsanız gelebilirsiniz.

Mükemmel manzaraları ve hayatta kalmayı doyasıya hissedeceğiniz oyunları seviyorsanız size bir baş yapıt da önerelim.
The Long Dark Harita Ve Harita Bölümleri Güncel!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here