Ultima Online Nedir? Türkiye’nin ilk UO sitesi!

0
266
Ultima Online Nedir Türkiye'nin ilk UO sitesi

Ultima Online Nedir? Türkiye’nin ilk UO sitesi! Ultima Online çok geniş oyuncu kitlesine sahip olan bir MMORPG’dir. Her yaştan oyuncu kitlesine sahip olan Ultima Online, EA Games Tarafından 25 Eylül 1997 yılında kurulmuştur. Ultima oyunu, büyünün ve canavarların hakimiyetindeki Ultima evreninde geçmektedir. Hem PvP (oyuncular kendi arasında savaşabilir) hemde PvE (oyuncular birlik olup canavarlara karşı savaşabilir) modu bulunmaktadır. Ayrıca RP ( Role Play- Rol yapma) ya da PP (Power Play- Güç Oyunu, daha güçlü, daha zengin veya en iyi olmayı amaçlayanlar için) yapabilirsiniz. Ultima Online bir diğer adı ile UO çıkış yılından itibaren birçok ek paketi çıkmıştır. Bu eklenti paketleri oyuna yeni silahlar, görünümler ve canavarların yanı sıra, yeni karakter sınıfları, hatta yeni topraklar da sunabilmektedir. Bugüne dek oyuna pek çok eklenti paketi eklenmiştir.

Türkiye’nin İlk Ultima Online Sitesi; UO-Developer!

UO oyunu hakkındaki çeşitli dökümanlara, araçlara, sistemlere, istemcilere, derslere, oyun içeriğine, dosyalara, müziğe, emulatörlere, scripte, rehbere, oyun eklentilerine, sunuculara, resim galerisine ve video galerisine daha birçok şeye UO-Developer‘dan kolayca ve Türkçe olarak ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu, konuyu veya hatayı foruma yazabilir ve diğer oyuncularla rahatlıkla iletişime geçebilir ve tartışabilirsiniz. Ultima Online’nda pek çok sunucu bulunmaktadır. Bu sunucuların çoğu İngiltere, Rusya, Avrupa’da bulunmaktadır.

Ultima Online Nedir Türkiye'nin ilk UO sitesi

 

Peki Ultima Online’nın Türkiye’de Sunucuları var mı?

Tabii ki var! Türkiye sunucularına ise Ultima Online oyunu Türkiye Sunucuları bağlantısından ulaşabilirsiniz. UO oyununa kayıt olduktan sonra sunuculara kolaylıkla girebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Hatta isterseniz kendi sunucunuzu bile kurabilirsiniz!

Ultima Online Nedir? Türkiye'nin ilk UO sitesi!

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için UO oyunu ve Türkiye’nin ilk Ultimate Online sitesi olan UO-Developer hakkında bilgiler verdik. UO-Developer’a buradaki bağlantıyı kullanarak dökümanlara bir göz atabilir ve diğer oyuncularla iletişime geçebilirsiniz. UO-Developer’ın Instagram sayfasına ise buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Eğer UO-Developer’ı Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfalarına gidebilir, paylaştıkları haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştıkları diğer gönderileri de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here