Wild Rift Sezon Ödülleri Açıklandı!

0
178

2006 yılında kurulan Riot Games 2009’da piyasaya sürdüğü League of Legends oyunu ile günümüze kadar oyuncu kitlesine milyonlarca kişi arttırarak büyük başarılara imza attı. Son birkaç yıldır ise Riot Games’in yeni oyunlar üzerinde çalıştığı söylentileri yayılmıştı. Ve ardından ise Wild Rift, Valorant, League of Runeterra, Team Fight Tactics gibi başarılı oyunlar çıkartarak ile oyuncu kitlesinin beğenisini kazandı. Bu oyunlar arasından ise mobil oyuncuların favorisi olan Wild Rift son dönemde gündemde. Oyunun çıkması ile beraber oyuncular dereceli sistemi ile en üst liglere yerleşmek için çekişmeli maçlar oynadı. İlk sezonun bitişine doğru ise bitirdiğiniz lige göre kazanabileceğiniz ödüller açıklandı. Bizde bugün sizlere Wild Rift Sezon ödülleri ile ilgili bir yazı hazırladık keyifli okumalar. Ayrıca hazırlamış olduğumuz Wild Rift Arkadaş Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır? adlı yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Wild Rift 0. Sezon Ödülleri Açıklandı!

0. sezonun bitmesine yaklaşırken Riot Games dereceli ödüllerini açıkladı. Normal bir sezonda ödüller dereceli sistemine göre verilse de Riot Games oyunun ilk sezonu olması sebebiyle baz küçük şartlar ile tüm oyuncularını ödüllendirecek. Ayrıca en güncel yazılardan haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Wild Rift Sezon 0 Sihirdar Simgesi: Bu ödülü alabilmek için Wild Rift’te 10. seviyeye ulaşıp en az bir adet dereceli oyunu oynamanız gerekiyor.

wild rift sihirdar simge ödülü

Wild Rift Sezon 0 İfade Ödülü: Bildiğiniz üzere sezonu bitirirken liginiz ne kadar yüksek olursa kazanacağınız ödüller de o kadar artacaktır. Bu ifadeyi ise Altın ligi ve üzeri oyuncular kazanabilecek.

wild rift ifade ödülü

Wild Rift Dereceli Çerçeve Ödülleri

Tıpkı League of Legends’taki gibi Wild Rift’te de bu sezonun bitişiyle beraber bitirdiğiniz lige göre dereceli çerçeve ödülü kazanacaksınız. Bitirdiğiniz lig altın, Platin, Zümrüt, Elmas, Master, Grandmaster ve Şampiyonluk liglerinden birisi ise aşşağıdaki gibi görünen dereceli çerçevesini alabilirsiniz. Bu ödül sezonun bitişi ile hesabınıza aktarılacaktır. İşte karşınızda 0. sezon ödülü dereceli çerçeveleri. —->Oyunoxs Instagram<—-

wild rift dereceli çerçeve ödülü

Bugün sizlere Wild Rift sezon ödülleri ile ilgili bir yazı paylaştık. Wild Rift ve diğer oyunlar ile ilgili yazılardan haberdar olmak için takipte kalmayı unutmayın. Başka bir yazıda görüşmek üzere Oyunoxs okurları.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here