Wild Rift Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Wild Rift Kaç GB?

0
204
League of Legends Wild Rift Sistem Gereksinimleri Nedir

Wild Rift Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Wild Rift Kaç GB? Riot Games League of Legends’ın mobil versiyonu olan “League of Legends Wild Rift” 9 Aralık tarihinde çıkış yaptı. Peki Wild Rift kaç GB? Android ve iOS için minimum sistem gereksinimleri ne kadar? Sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends Wild Rift Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

League of Legends Wild Rift Android için gerekli sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

GEREKSİNİMMİNİMUM
İşletim SistemiAndroid 5 veya daha üstü
Bellek2 GB RAM
İşlemci1,5 GHz Çekirdekli İşlemci (32-bit ya da 64-bit)
Grafik İşlemciMali- T860

League of Legends Wild Rift iOS için gerekli minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

GEREKSİNİMMİNİMUM
İşletim SistemiiOS 9 veya daha üstü
Bellek2 GB RAM
İşlemci1,5 GHz Çekirdekli İşlemci (32-bit ya da 64-bit)
Grafik İşlemciPowerVR GT- 7600 grafik işlemcisi.

League of Legends Wild Rift Telefonlarda Kaç GB Yer Kaplamaktadır?

League of Legends Wild Rift telefonlarda 2,5 GB yer kaplamaktadır.

League of Legends Wild Rift Sistem Gereksinimleri

League of Legends Wild Rift Play Store Açıklaması

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift’te becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin. Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi’de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat. Bu mobil MOBA’da başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş. Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Efsanen ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var. Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et. Wild Rift’te tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

 

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Wild Rift sistem gereksinimlerini ve kaç GB olduğunu yazdık. Eğer  “Wild Rift 1.1 Yama Notları Duyuruldu!yazımıza bakmadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here