Brawl Stars Karakter Hilesi Nasıl Yapılır?

7
768
Brawl Stars karakter hilesi

Çıktığı zamandan bu yana oldukça ilgi görmüş ve mobil oyun alanında büyük bir güce sahip olan Brawl Stars oyunu hakkında çeşitlik araştırmalar yapılıyordu bizde insanlara yararlı bazı çalışmalar olması için yazımızı hazırladık. Supercell firmasının mikro ödeme sisteminden bıkan arkadaşlar Brawl Stars karakter hilesi konusunda sorular sormuş. Bizde elimizden geldiği kadarıyla cevapladık.

Karakter Hile Türleri

Artık çoğu oyun içerisine eklenen ve mikro ödeme adını verdiğimiz oyun içerisinde bulunan gerçek para ile yapılan satın almalar çoğu oyuncunun para veren kişilerden geri kalması nedeniyle sinir bozucu bir durum oluştu. Bunun üzerine insanlar çeşitli hile arayışlarına girişti. Bu hilelerden en bilineni kutudan karakter çıkmasını sağlayan hileler. Ancak karakter gelişimini ve kostümlerinin açılmasını sağlayan farklı hileler var. Kutu üzerinde bulunan eşyaların çıkmasını sağlamak ya da yıldız gücü aksesuar gibi önemli eklentileri karakterlere otomatik eklemek bu hileler arasında. Bazı arkadaşlar bu saydığım her şeyi kutudan çıkarma hilesini de kullanabiliyor. Bu bahsettiğimiz hileler diğer arkadaşların kutudan güzel bir şey çıksın diye yaptığı totemlerden değil. Ana menüye gir çık yapayım sonra istediğim karakterin menüsüne gir çık yapıp çıkarayım tarzı değil. Direkt olarak kutunun ayarları ile oynuyorlar. Ancak APK seçeneğini de unutmamak lazım.

Brawl Stars karakter hilesi
Brawl Stars karakter hilesi

Brawl Stars Karakter Hilesi

Çeşitli siteler üzerinde bulunan bu hileler karakterin seviyesini ve yıldız güçlerini komple dolu biçimde duruyor. Eğer farklı sitelerden APK olarak yani yeni bir uygulama olarak hileli versiyonu internet sitelerinde bulunuyor bu tarz yerlerden bulunan versiyonlarda hesaplar her şey tam dolu olarak geliyor. Bazıları da internet üzerinden ek uygulama yükleyip onun üzerinden ayarlar ile oynayarak hile yapılıyor ama hesabınızın kapan riski olduğu unutmayın.

Hilenin Yapımı

Açıkçası hile kullanarak milletin hakkına girmeniz hiç hoş bir hareket değil. Sitelerden hileleri bulup indirdikten sonra oyun içerisine girip kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. APK indirip kurduğunuz zaman ise yeni yüklediğiniz bu uygulama orijinal sunuculara bağlanmayabilir. Ayrıca Brawl Stars 3D gelmesi hakkında olan yazımıza bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here