Yopmail ile Brawl Stars Hesabı Çalınır Mı?

7
1547

Hepinize selam millet. Bu yazımızda oldukça popüler bir oyun olan Brawl Stars oyununun çok fazla tartışılan bir konusu olan Yopmail Brawl Stars hesapları ile ilgili araştırma yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduğumuz tüm bilgileri sizler için derledik.

Brawl Stars Hakkında Genel Bilgilendirme

Brawl stars Supecell şirketi tarafından 15 Haziran 2017 gününde piyasaya sürülmüştür. Oyun kupa ve karakter sistemi üzerine kurulu bir oyundur. İlk başlarda çok fazla oyuncuya sahip olmayan Brawl Stars son zamanlarda dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olmuştur. Oyunumuzda karakterler ile savaşarak kupa kazanıyoruz ve oyundaki gelişimimiz bir hayli hızlanıyor. Ne kadar çok karakteriniz var ise o kadar hızlı kupa kasıyorsunuz. Oyunda oyunculuğun yanında şans faktörü de çok önemli çünkü oyunda karakterler kutulardan şans eseri bir şekilde size çıkıyor.

Brawl Stars yopmail

Brawl Stars Yopmail Hesapları

Yopmail hesapları yopmailin sitesinde herkes tarafından Supercell Id kodları alınıp isteyen herkes bu hesaplara girebilir. Yopmail tıpkı Gmail gibi bir E-posta servisi ama farklı olarak isteyen herkes başka kullanıcıların E-postalarını görüntüleyebilir. Yopmail ile Brawl Stars hesabı da bu şekilde çalınıyor. Hesabı çalmak isteyen kullanıcı E-postayı yazıp Supercell Id kodunu aldıktan sonra çok rahat bir şekilde hesaba girebiliyor.

Yopmail Nedir?

Yopmail sitesi kullanıcıları için hızlı mail adresi oluşturan bir sisteme sahip. Herhangi bir siteye, oyuna kayıt olmayı gerektiren tek kullanımlık bir mail adresi oluşturuyor. Fakat Yopmail oluşturduğu bu mailleri kişiye özel olarak oluşturmuyor, bir başka kullanıcı sizin mailinizi rahatlıkla görebiliyor. Bu yüzden Yopmail kullanmanızı tercih etmem üstelik oyun oynuyorsanız hiçbir oyun hesabınızı Yopmail adresinize bağlamayın. Oyun hesaplarınız çalınabilir.

Brawl Stars yopmail

Yopmail ile Hesap Çalmak Mümkün Mü?

Yopmail kullanan oyuncuların hesabını çalabilirsiniz ancak kendi hesabınız tehlikeye girer çünkü bu Yopmail hesaplarına gelen kodları sadece siz değil herkes görebiliyor. Aynı anda binlerce kişi tek bir hesaba girmeye çalışınca Brawl Stars bu olaydan şüphelenip hesabı kilitliyor. Hesap kilitlenir ise oyunu silip tekrar yüklemeniz gerekecek. Bu yaptığınız işlem sonucu kendi hesabını kaybedebilirsiniz. Bu nedenle Yopmail hesaplarına hiç bulaşmayın. Kendi hesabınızı oynayıp eğlenmeye bakın. Okuduğunuz için teşekkürler. Brawl Stars Emz Karakter Rehberi ve İnceleme isimli yazıya da göz atmayı unutmayın. İyi günler.

 

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here