Zula Nasıl İndirilir? Nasıl Kurulur? Güncel 2020!

1
166
Zula Nasıl İndirilir Nasıl Kurulur

Zula Nasıl İndirilir? Nasıl Kurulur? Zula oyunu hakkında çeşitli bilgiler ve bazı detayları anlattık. Önemli taktikleri sizler için belirledik. Zula oynamak isteyenler için indirme sistemini inceledik. Oyunu nasıl kuracağınızı ve detaylı olarak yapmanız gerekenleri belirledik. Sizlere en basit şekilde hesap açma kısımlarından da bahsettik. Detaylarına geçelim.

Zula Nasıl İndirilir?

İlk olarak genel anlamda Zula oyunundan bahsedeceğim. Oyunumuzu indirmek için seçmemiz gereken tercihleri iki başlık içerisinde size anlatacağım. Zula Türk yapımı bir oyun olarak 2015 yılında piyasaya sürülmüştür. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan ülkemizde de oldukça meşhur bir oyundur. MMOFPS türünde bir oyun olmakla beraber yeterince oynanış çeşitliliğine sahip bir oyundur. Online olan bu oyun arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Karakterler ve silahlara artı basmak için ise ihtiyacınız olan ZA yani Zula altınını almanız gerekecek. Zula altını almak için Pepsi kodları hakkında olan yazımıza bakmanızı tavsiye ederim.

Zula Nasıl İndirilir - Nereden İndirilir

Steam Üzerinden Zula Nasıl İndirilir?

Öncelikle kendinize bir Steam hesabı açmalısınız eğer hesabınız varsa Steam uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurun. Steam’in kendi sitesine girip sağ üst kısımdan indirip şartları kabul ederek kurabilirsiniz. Hesabınızı kurduktan sonra mağaza kısmına girip Zula Online yazın. Zaten en üstte çıkacaktır. Zula üzerine tıklayın ve ücretsiz oyna butonuna basıp komutları dinleyin ve oyununuzu indirip kurun. Kurduktan sonra ister Steam hesabınızla isterseniz Zula hesabı kurarak giriş yapabilirsiniz. Artık kurulum bitti oyununuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Steam Üzerinden Zula Nasıl İndirilir
Zula oyunu içerisinden bir kesit

Kendi Sitesi Üzerinden Zula Nasıl İndirilir?

Steam üzerindeki sisteme benzer biçimde bir Zula hesabı açmalısınız eğer varsa direk siteye girebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan indir butonuna basarak hem indirme gereksinimlerine bakabilir hem de indirme kısmını başlatabilirsiniz. İndirme kısmında ilk olarak başlatıcı programı yani launcher’ı yükler. Sonrasında siz bu programı açarak kendi hesabınıza girmelisiniz. Hesabınıza girdikten sonra indirme işlemini başlatın. Oyunu indirme kısmı bittikten sonra kurulumu tamamlayıp oyununuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca yapıcıları ve geliştiricileri oyunu canlı tutmak için sürekli güncellemeler yapıyor bu güncellemeleri Steam üzerinde indirmeler kısmından yapabilirsiniz. Normal launcher kullanan kişiler ise programı her başlattıklarında kendi güncellemelerini kendileri otomatik olarak yapar ve indirme sonrasında ise rahatça oynayabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here