Brawl Stars Bakım Molası Nedir?

0
161
brawl stars

Brawl Stars 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülmüş bir çok oyunculu, strateji oyunudur. Brawl Stars’ın hızlı temposu ve sürükleyici oyun tarzıyla geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaktadır. Bir nevi Battle Royale tarzı oynanan oyunda çeşitli karakterler vardır ve bu karakterler aralarında savaştıktan sonra Last Man Standing tarzı olarak oyun biter. Supercell’in en sevilen oyunlarından olan Brawl Stars’a diğer oyunlara geldiği gibi düzenli olarak etkinlikler iyileştirmeler ve yenilikler gelmeye devam ediyor. Bizde bugün sizlere bu düzenlemeler yapıldığı sırada oyuna girdiğinizde Brawl Stars Bakım Molası bildiriminden bahsedeceğiz keyifli okumalar.

Brawl Stars Bakım Molası Nedir?

Supercell’in oyun içindeki hataları düzeltmek için veya oyuna yeni şampiyon, etkinlik ve oynanışı iyileştirmeye yönelik düzenlemelerine bakım denir. Bu bakımlar genellikle çevrim içi oyuncu sayısının en az olduğu saatlerde yapılır. Ayrıca bu bakım yapılırken oyuncuların oyuna girmesi ”Brawl Stars bakımda daha sonra tekrar dene” mesajı ile engellenir. Bakımlar genellikle 1 veya 2 saat civarı sürer ve bakımların bitmesiyle birlikte oyun tekrardan oynanabilir olarak oyunculara açılır. →Ayrıca buradan Brawl Stars oynarken dinleyebileceğiniz şarkılar adlı yazımıza ulaşabilirsiniz.

brawl stars bakım molası

Bakım Molası Bitti Ama Oyun Açılmıyor? Ne Yapabilirim?

Bazı oyuncular ise bakım bittikten sonra dahi oyuna giremiyor. En sık karşılaşılan sorunlardan birisi ise yeni gelen güncellemenin telefon sürümü tarafından desteklenmemesi. Brawl Stars sistem gereksinimlerinde minimum Android 4.3, önerilen olarak Android 5.0 üzeri tavsiye edilir. Telefonunuzun ayarlar kısmından hakkında bölümüne tıklayarak telefonunuzun android sürümünü öğrenebilirsiniz. Sürümünüz yeterli lakin oyun hala açılmıyor ise oyunu silip Google Play Store üzerinden tekrar indirmeniz sorununuzun çözümü olacaktır. Bu çözüm yollarından da çözüme ulaşamıyorsanız cihazınızı değiştirmeniz gerebilir.

Supercell mobil oyunlarda oyuncuların neyi sevip sevmediğini gayet iyi analiz eden bir yapımcı ve çıkardığı oyunlarla olsun getirdiği yenilikler ile olsun oyuncu kitlesini günden güne arttırabilen bir şirket. Bizde bugün sizlere Brawl Stars bakım molasından detaylı bir şekilde bahsettik. Yeni gelen yazılarımızdan anında haberdar olmak için bizi Instagram‘dan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here