Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

5
440
Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır
Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır

Brawl Stars Elmas Hilesi nasıl yapılır sorusu birçok Brawl Stars oyuncusunun kafasında soru işareti bırakmakta. Bu konu hakkındaki gerçekleri size aktarmak için bir yazı hazırladık. İnternet’te birçok hile yapabildiğini iddia eden kullanıcı bulunmakta. Peki bu hileler gerçekten işe yarıyor mu? Konunun aslı nedir?

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Çoğu oyuncu elmas hilesinin gerçek olduğunu zannediyor ve bedava elmas kazanmayı amaçlayarak araştırmaya başlıyor. İnternet’te bu konu hakkında birçok web site, video ve yazı bulunmakta fakat bunların hepsi dolandırıcılıktan ibaret. Bu yalana birçok oyuncu kanmakta. Bu tarz siteler insanları dolandırmak, prim kasmak ve kolay yoldan para kazanma amaçlarıyla açılır. Sitelerin verdiği adımlara uymanın size hiçbir yararı olmadığı gibi zararları da olabilir.

Brawl Stars Elmas Hilesi
Bu tür sitelere kanmayın!

Bu linkler ve link sitelerindeki izinler cihazınıza virüs ve trojen yükleyebilir ve kişisel verilerinizin tanımadığınız insanların eline geçmesini sağlayabilir. Sizlere asla bu tür hile yaptığını iddia eden siteleri tavsiye etmiyoruz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Siteleri

Elmas Hilesi için kurulmuş olan siteler sadece kendi çıkarları doğrultusunda oluşturulmuştur ve kimseye bir yararı dokunmaz aksine zararı olabilir. Bu tür siteler prim kasmak;

  • Youtube’dan abone kazanmak,
  • Instagram’dan takipçi kazanmak,
  • Link ve reklamlardan para kazanmak,

amaçlarıyla oluşturulur. Ayrıca böyle siteler Altın ve yıldız puanı elde edeceğinizi de vadetmektedir. Gmailinizi ve şifrenizi isteyen sitelere asla güvenmeyin hesabınızı kötü amaçlar doğrultusunda kullanabilirler. Eğer bu hile indirilebilir bir dosya ise kişisel verileriniz, konumunuz, telefonda bulunan bilgileriniz(banka kartı şifreler ve benzeri) bilgiler bizim aleyhimize kullanılabilir.

Brawl Stars Elmas Nasıl Kazanılır?

Brawl Stars’da elmas kazanmak istiyorsanız günlük verilen jetonları ve yıldız jetonlarını kaçırmamanız gerekiyor. Yıldız jetonu her gün 4 etkinlikte kazanılabilir, 10 tane yıldız jetonu kazanmak size 1 büyük kutu kazandırır, büyük kutudan elmas çıkma oranı daha fazladır. Jeton ise günlük 200 tane kazanılabilir. 100 jeton 1 savaş kutusu kazandırır. Kutulardan kazandığınız elmasları biriktirerek  dükkandan kostüm, mega kutu ve büyük kutu alabilirsiniz. Bu şekilde hileye başvurmadan, oyun kurallarına uyarak elmas kazanabilirsiniz. Yıldız puanı hileleri hakkındaki yazımıza da göz atabilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here