Brawl Stars Mortis Karakter Rehberi ve İnceleme

0
157
brawl stars mortis

Bu yazımızda oyun global sunucuya sunulduğundan beri oldukça popüler bir oyun olan Brawl Stars oyunundaki Mortis karakterini inceledik. Güç olarak hangi konumda bulunduğu ve diğer karakterler ile arasındaki uyumu inceledik. Karakter hakkındaki önemli bilgileri sizler için derledik. İşte tüm bilgiler!

Brawl Stars Mortis Hakkında Genel Bilgilendirme

Elindeki küreği ile düşmanlara korku salan bu gizemli enderliğe sahip bir karakterdir. Oyunda 5 kostüme sahip olan Mortis savaş, büyük, mega kutulardan şans eseri olarak çıkar. Herhangi bir kupa zorunluluğu yoktur. Çoğu oyuncu bu hızlı suikastçı karakter ile oynamayı çok seviyor. Ayrıca karakterimizin açıklaması şu şekildedir.

Mortis, küreğinin her darbesinde ileri atılır. Süper saldırısında da  düşmanlara zarar verip kendisini iyileştiren bir yarasa sürüsü gönderir!

Kürek Darbesi (Normal Saldırısı)

Mortis ileri atılıp bir kürek darbesi indirir. Girişimci ruhuyla kendine iş fırsatları yaratır. Bir kürek darbesinin verdiği hasar 900, menzili kısa, mermi doldurma hızı çok yavaş bir karakterdir.

Can Suyu (Süper Saldırsı)

Mortis, düşmanların sağlığını emip kendi sağlığını arttıran bir vampir yarasa sürüsü çağırır. Tüyler ürpertici! Bu yarasa sürüsü 900 hasar verir, menzili çok uzundur.

brawl stars mortis

Kombo Çarkı (Aksesuar)

Mortis küreğini döndürmeye başlar ve etrafındaki tüm düşmanlara 1300 hasar verir. Maç başına kullanım hakkı 3’tür.Özel bir aksesuarla Mortis daha da etkili 7. seviyeye ulaştıktan sonra savaş, büyük, mega kutulardan bulabilirsin.

Kamp Küreği (Aksesuar)

Mortis’in saldırsı 4.0 saniyeliğine daha hızlı dolar. Maç başına kullanım hakkı 3’tür. Özel bir aksesuarla Mortis daha da etkili 7. seviyeye ulaştıktan sonra savaş, büyük, mega kutulardan bulabilirsin.

brawl stars mortis

Ruh Toplayıcı (Yıldız Gücü)

Mortis yendiği savaşçıların ruhunu toplar ve sağlığını 1800 arttırır. Seçeceğin yıldız gücüyle Mortis daha da etkili! 9.seviyeye ulaştıktan sonra savaş, büyük, mega kutulardan bulabilirsin.

Sarmal Yılan (Yıldız Gücü)

Mortis yeni bir saldırı çubuğu kazanır. Çubuk dolduğunda saldırılarında aldığı mesafe %75 artar. Çubuk, Mortis’in üç saldırısı da dolu olduğunda 3.5 saniyede dolar. Seçeceğin yıldız gücüyle Mortis daha da etkili! 9.seviyeye ulaştıktan sonra savaş, büyük, mega kutulardan bulabilirsin.

brawl stars mortis

Brawl Stars Mortis Karakter İpuçları

  • Mortis karakteri Savaş Topu modunda daha etkilidir.
  • Mortis tek hesaplaşmada kullanmak çok doğru değildir.

Brawl Stars Emz Karakter Rehberi ve İnceleme isimli yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler<

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here