Brawl Stars Sonsuzluk Modu İndir Nasıl İndirilir? (2020)

12
620
brawl stars sonsuzluk modu indir

Bu yazımızda oyun tüm dünyaya açık bir hale geldiğinden beri çok fazla oyuncuyu kendine sevdiren Brawl Stars sonsuzluk modu indir nasıl indirebileceğiniz hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için bu yazıda derledik. İşte sonsuzluk modu hakkındaki tüm bilgiler!

Brawl Stars Hakkında Genel Bilgilendirme

Brawl Stars Supercell şirketi tarafından 15 Haziran 2017 gününde piyasaya sürülmüştür. Oyun kupa ve karakter sistemi üzerine kurulu bir oyundur. İlk başlarda çok fazla oyuncuya sahip olmayan Brawl Stars son zamanlarda dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olmuştur. Oyunumuzda karakterler ile savaşarak kupa kazanıyoruz ve oyundaki gelişimimiz bir hayli hızlanıyor. Ne kadar çok karakteriniz var ise o kadar hızlı kupa kasıyorsunuz. Oyunda oyunculuğun yanında şans faktörü de çok önemli çünkü oyunda karakterler kutulardan şans eseri bir şekilde size çıkıyor.

Brawl Stars Sonsuzluk Modu Nedir?

Brawl Stars oyunundaki oyundan ayrı olarak girip oynayabildiğiniz hileli sunuculardan biridir. Sonsuzluk modunda karakterlerin atış efektleri asıl oyundan oldukça farklıdır. Mod Brawl Stars oynayan bir oyuncu tarafından yapılmıştır. Ayrıca sadece karakterler değil oyunda mevcut olan dinozor, robot gibi oyundaki karakterden sayılmayanlar ile oynayabilirsiniz. Sonsuzluk moduna sürekli güncellemeler gelmektedir. Bu yüzden sonsuzluk moduna girdiğinizde farklı farklı oyun modları karşınıza çıkabilir.

brawl stars sonsuzluk modu indir

Brawl Stars Sonsuzluk Modu Nasıl Kullanılır?

Brawl Stars’ın bir apk modu olan bu modu nasıl kullanılır? Bu apk mod aynı gerçek Brawl Stars’da olduğu gibi bir mantığı vardır. İstediğiniz zaman maça girip botlar ile oynayabilirsiniz atış efektleri normal oyuna göre baya farklı olduğu için ilk başta biraz zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu apk modun içinde sınırsız elmas ve altın olması hesabınızı fullemeniz açısından size çok kolaylık sağlayacaktır. Apk mod içinde ayrıca tüm karakterlerin tüm kostümleri de mevcuttur. İstediğiniz zaman her karakterin kostümü ile oynayabilirsiniz.

 

Brawl Stars Sonsuzluk Modu İndir Nasıl İndirilir?

Brawl Stars Sonsuzluk Modu indir nasıl indirileceği birçok oyuncunun merak ettiği bir sorudur. Bu apk modu nasıl indireceğinize gelecek olursak bu apk modu indirmenizi hiç tavsiye etmem. Çünkü herhangi bir yerden indirmeye çalıştığınız bu mod ile telefon, tablet, bilgisayar vb. cihazlarınıza virüs yükleyebilirler. Bu yüzden cihazlarınız sağlığı için indirmeyin. Okuduğunuz için teşekkürler. Brawl Stars Nulls Modu Nedir? Ne İşe Yarar? İsimli yazıyı tıklayarak okuyabilirsiniz. İyi günler.

 

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here