Epic Games Hue Oyununu Ücretsiz Veriyor!

0
108
Epic Games Hue

Epic Games Hue Oyununu Ücretsiz Veriyor! Başlıklı yazımızda Epic Games hakkında genel bir bilgilendirme yaptıktan sonra oyun hakkında bazı bilgiler verdik. Size uygun bir oyun olabilir diye merak edenler için detayları anlattık. Oyunun türü ve mekaniklerini merak edenler için bulduk. Ücretsiz oyuna nasıl sahip olabileceğinizi yazdık. Şimdi detaylara geçelim!

Epic Games Hakkında Genel Bilgi

Daha çok Fortnite markası ile bilinen ve ücretsiz bu oyundan bir dünya para kazanmış bir şirkettir. Eski oyuncular bu firmayı Unreal Tournament oyunu ile tanıyabilirler. Ancak bu firmanın en çok gelir kaydettiği şey yaptığı Unreal Engine oyun motorudur. PUBG gibi birçok popüler oyun bu motor ile tasarlanarak yapılmıştır. Çoğu oyun şirketi gibi Amerika merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. 1991 yılında kuzey Caroline merkezli video oyunu geliştiricisi ve yapımcısıdır. Gears of War oyunu ise gayet önemli ve başarılı bilinir oyunlarından ilk üçte yer almaktadır. Şirketin sahibi ise Tim Sweeney’dir. Detayları için buraya Epic Games hakkında bir yazı bırakıyorum.

Epic Games Hue

Hue

25 TL gibi normal bir fiyata sahip olan oyunumuz macera ve bulmaca severler olduğu için gayet hoş bir oyundur. Hue, farklı arka plan renkleri seçerek dünyayı değiştirdiğin, parlak renkli ve ödüllü bir bulmaca macera oyunudur. Sembollerin renk desteği olarak kullanıldığı tam renk körlüğü desteği. Biçiminde bir açıklaması vardır. Ayrıca renk körlerine sağladığı tam destekle özel bir farklılık bulunmaktadır.

Epic Games Hue

Epic Games Hue Oyunu Nasıl Ücretsiz Alınır?

İlk olarak bir Epic Games hesabınız olmalıdır. Eğer yok ise yukarıda bulunan Epic Games yazısı üzerinden koyduğum bağlantı ile bakıp açabilirsiniz. Şimdi hesabınız açtığınızı varsayalım. Epic Games sitesine veya uygulamayı kurduktan sonra PC üzerinden mağaza sayfasına giriş yapın. Mağaza sayfasında keşfet ve göz at kısımları sol üst kısımda bulunur keşfet kısmına basmalısınız. İlk kısımda haberler bulunur bu taraftan bazı haberleri bulabilirsiniz. Alt kısmında ise ücretsiz oyunlar kısmı bulunur. Bu bölümde alma butonunun üzerine basıp aşağı kısımdan alabilirsiniz.  9 Temmuz saat 18.00’a kadar ekleyebilirsiniz. Kütüphanenize eklendiği zaman asla kaybolmaz, istediğiniz zaman girebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here