Epic Games Pathway Oyununu Ücretsiz Veriyor!

0
119
Epic Games Pathway

Epic Games Pathway Oyununu Ücretsiz Veriyor! Başlıklı yazımızda öncelik olarak Epic Games firması hakkında genel bilgilendirme yaptık. Sonrasında ise verilen oyunumuz olan Pathway hakkında önemli bilgileri derledik. Genel oyun yapısı oynanış mekanikleri ve oyun türüne göre size uygun bir oyun olabilir konusunda yardımcı olduk. Son olarak oyunu nasıl alacağınızı anlattık. Şimdi detaylara geçelim!

Epic Games Hakkında Genel Bilgi

ABD merkezli büyük bir oyun firması olan Epic Games insanlar tarafından daha çok Fortnite ya da Unreal Engine oyun motoru ile tanınmıştır. Ayrıca eski nesiller Unreal Tournament oyunu ile de bilebilir. Farklı olarak herkes bilmez ama gerçek anlamda Epic Games Tencent Holdings şirketlerine bağlı bir firmadır. 1991 tarihinde Tim Sweeney ve Mark Rein tarafından kurulmuştur. Kurulumundan beri CEO olarak görev yapan kişi Tim Sweeney’dir. Gayet başarılı bir konumda olan Epic Games oldukça iyi düzeyde para kazanmaktadır. Detayları için buraya Epic Games hakkında bir yazı bırakıyorum. Ücretsiz oyunlar için takipte kalmayı ve bültenimize katılmayı unutmayın.

 Epic Games Pathway
Oyun içi bir kare

Pathway

Kelime anlamı olarak patika ya da toprak yol diyebileceğimiz Pathway kelimesi oyunumuzun içeriğini biraz yansıtmaktadır. Oyunumuz ilk olarak 11 Nisan 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bilgisayar üzerinde bütün işletim sistemlerine uyumlu olarak çıkmıştır. Robotality tarafından geliştirilmiş ve Chucklefish tarafından yayımlanmış bir video oyunudur. Genel teması olarak ise 1930 senelerinin vahşi doğasında geçmektedir. İzometrik kamera açısı ile güzel bir stratejik macera oyunu oynamak isteyenler için biçilmiş kaftandır. Sıra tabanlı savaş sistemi ile daha zekice oyun taktiklerine ihtiyaç duyarsınız. Ekip savaşları yaparken bir yandan da etrafınızda bulunan şeyleri keşfedip kendi ekipman ve eşyalarınızı geliştirmelisiniz. Ayrıca oyunumuzu ortalama düzeyde oy almış bir oyundur.

 Epic Games Pathway

Epic Games Pathway Nasıl Ücretsiz Alınır?

İlk olarak bir Epic Games hesabınız olmalıdır. Eğer yok ise yukarıda bulunan Epic Games yazısı üzerinden koyduğum bağlantı ile bakıp açabilirsiniz. Şimdi hesabınız açtığınızı varsayalım. Epic Games sitesine veya uygulamayı kurduktan sonra PC üzerinden mağaza sayfasına girin. Mağaza sayfasında keşfet ve göz at kısımları sol üst kısımda bulunur keşfet kısmına basmalısınız. İlk bölmede haberler bulunur bu kısımdan bazı haberleri öğrenebilirsiniz. Alt kısmında ise ücretsiz oyunlar kısmı bulunur. Buradan üzerine basıp aşağı kısımdan alabilirsiniz. 25 Haziran saat 18.00’a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kütüphanenize eklendiği zaman asla kaybolmaz, istediğiniz zaman girebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here