Valorant Birliği Discord Turnuvası Yarı Final Maçları!

0
118
Valorant Birliği Discord Turnuvası Yarı Final

Hepinize merhaba millet. Bildiğiniz gibi Valorant Birliği Discord Turnuvası yarı final maçları oynandı. Maçlar 3 maç (best of 3) üzerinden oynanacak. Birbirinden çekişmeli maçlara tanıklık ettik. Turnuvada kendini gösteren takımları ve maçlarını Twitch TV platformundan takip edebilirsiniz. Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant’ta kendinize güveniyorsanız aşağıya bıraktığımız Valorant Birliği Discord linkinden ilgili sunucuya gelip yeni gelişmelerden haberdar olabilirsin. Birbirinden yetenekli takımları gelin birlikte tanıyalım.

Valorant Birliği Discord Turnuvası Yarı Final Heyecanı

Valorant’ın espor yönü gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyor. Oyuncuların yetenekleri ve izleyenlerin sevgisi ile gün geçtikçe gelişiyor. Neden siz de bu arenada kendinizi göstermiyorsunuz? Alt kısma bıraktığımız linklerden gelip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Valorant birliği discord turnuvası beşinci gün maçları

Takımlar ve Oyuncular Hakkında

 • DUKA

 1. Yiğit ”SingleHandedly” (Takım kaptanı) –Phoneix
 2. Furkan ”caygabe” –Cypher
 3. Nuri ”schneizeL” –Reyna
 4. Beris ”ferrari int” –Brimstone
 5. Batu ”rroneyx” –Sage

Duka ve Neon e-sports arasında çok çekişmeli maçlar izledik. İlk maçı (13-11) kapatan Duka, Final görmeği Neon e-sports’dan daha fazla isteyerek ikinci maçta (13-8) yaparak serinin uzamasını istemiyor. Yarı finalde keyifli bir seri izlettikleri için teşekkür eder, DUKA takımına finalde başarılar diliyoruz.

 • Neon e-sports

 1. Emre ”Roise” (Takım kaptanı) –Cypher
 2. İsmail ”White Rose” –Sage
 3. Fatih ”Froulet” –Brimstone
 4. Hakan ”Fade” –Reyna
 5. Cengiz ”ziqnec” –Jett

Neon e-sports için az farkla kaçan bir seri oldu. İlk maçı kıl payı (13-11) kaybedince, ikinci maçta moral olarak Duka’nın arkasında kaldılar. Seriyi (2-0) kaybederek final göremediler. Neon e-sports’u üstün başarısından dolağı tebrik eder, sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

 • The High Siklets

 1. Gökhan “VirusReyiz” (Takım Kaptanı) -Cypher-
 2. Furkan “gogH” -Brimstone-
 3. Yasin “Craggonmore” -Raze-
 4. Ozan “BattleShip1” -Reyna-
 5. İslam “MortalGod” -Sage-

DUKA maçına nazaran daha rahat bir seri geçiren The High Siklets, seriyi (2-0) kapatarak adını finale yazdırmayı başarıyor. İlk maçı (13-7) yenen takım, ikinci maçta rakibine şans tanımayarak (13-5) ile maçı noktalıyor. Yarı finalde keyifli bir seri izlettikleri için teşekkür eder, The High Siklets takımına finalde başarılar diliyoruz.

 • Team Hoyrat

 1. Musa “Razien” (Takım Kaptanı) -Brimstone-
 2. Faruk “RoyalDread” -Sage-
 3. Erkut “Raze and Shine” -Raze-
 4. Samet “Faz1tab” -Jett- 
 5. Eray “Pip” -Cypher-

The High Siklets’e karşı elinden geleni yapan Team Hoyrat, yarı final macerasını (0-2) ile kapatıyor. Team Hoyrat’ı gösterdiği mücadeleden dolayı tebrik eder, sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

Valorant Birliği Discord Turnuvası Yarı Final

Turnuvada yarı final karşılaşmalarını geride bıraktık. Büyük finale hazırlıkların başladığını tahmin ediyoruz. Yine 3 maç üzerinden oynanacak bu maçları Twitch TV den canlı olarak izlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca ilk gün, ikinci gün, üçüncü gündördüncü gün , beşinci gün ve altıncı gün maçlarına bakmayı unutmayın. Kendinize iyi bakın.

Valorant Türkiye Facebook Grubu

Valorant Türkiye Discord Sunucusu

Valorant Türkiye İnstagram Hesabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here