Watch Dogs 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

0
148
Watch Dogs 2 Türkçe Yama

Watch Dogs 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? Başlıklı yazımızda Ubisoft firmasının yakın zamanda bedava olarak herkese dağıttığı Watch Dogs 2 oyununda Türkçe yama yüklemeyi ve kurmayı anlattık. Ayrıca oyun hakkında genel bilgilendirme yaptık. Oyun oynarken kullanılacak önemli bilgilere özellikle yer verdik. Sizin için en iyi biçimde yama kurulumunu anlattık. Sorun çıkan olursa yorumlara yazabilir elimizden geldiği kadarıyla yardım ederiz.

Watch Dogs 2 Hakkında Genel Bilgi

GTA serisine rakip olarak çıkan bir oyun serisiydi ancak ilk oyun yeterince beklentileri karşılayamayınca seride bazı değişiklik kararları alındı. Biraz daha geliştirilen ve genel anlamda hack ve aksiyon üzerine kurulu bir oyun olarak tasarlandı. Oyun çıkarken birkaç dil desteği ile beraber geldi ancak Ubisoft firmasında diğer oyunlarında görüldüğü gibi Watch Dogs serisinde Türkçe dil desteği getirmediler. Bu durumun üzerine Türkçe yama tasarlayan siteler kendi yamalarını yapıp yayınladılar. Bu arada Watch Dogs 2 sistem gereksinimleri detayları için buraya bir yazı bırakıyorum.

Watch Dogs 2 Türkçe Yama

Türkçe Yama Hakkında Genel Bilgi

Öncelikle bugün size göstereceğim yamayı biz tasarlamadık. Sadece araştırdık ve inceledik. En uygun Türkçe yama olarak bu yamayı bulduk. Yama yaparken herhangi bir bug yani hata ile karşılaşma ihtimalinize karşı benim tavsiyem oyun dosyalarının bir yedeğini alın. Eğer benim internetim çok hızlı indirebilir diyorsanız yedeklemek istemiyorum bir daha indiririm diyorsanız bizim için sorun yok. Yama yaparken genel anlamda bir sorun olmaz ama bir istisnai durum olursa bir ya da iki kez kurmayı deneyebilirsiniz. Yamayı yaptığınız zaman ise alt yazılar ve menü ve bu tarz şeyler Türkçe olacaktır. Ayrıca şunu ekliyeyim adamların seslendirmeleri yine İngilizce olarak kalacaktır.

Türkçe Yama Yükleme ve Kurulum

Öncelikle yama ücretsizdir. Anonymousçeviri sitesine girip link kısımlarından indirmelisiniz. Elbette Watch Dogs 2 yazarak. Girip dosyayı indirdikten sonra oyunun kayıtlı olduğu dosyalara gitmelisiniz. Datawin64 dosyasına giriyorsunuz. Sonra indirdiğimiz dosyada bulunan dosyaları kopyalayıp datawin64 dosyasının içine yapıştırıyoruz. Ardından oyununuza girerek Türkçe dil desteğinin tadını çıkararak oyunun hikayesini ve menülerini anlayarak oynayabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here