ETS 2 Cam Açma Tuşu Hangisi? Nasıl Değiştirilir?

0
288
ETS 2 cam açma tuşu

Herkesin bildiği gibi yılbaşı yaklaşıyor ve fırsatlar indirimler gelmeye başladı. Yakın zamanda indirime girmiş bir çok oyun ile karşılaşacağı ve ETS 2 bunlardan biri olacaktır diye tahmin ediyorum. Siz aldıysanız belki DLC satın alırsınız Çünkü ETS 2 yeni gelen ses ve cam açma güncellemesi ile çok değişti. Bizde ETS 2 cam açma tuşu hakkında sorulan soruları cevapladık ve güncelleme hakkında önemli bilgiler verdik.

ETS 2 Yeni Güncelleme ile Gelen Cam ve Ses Ayarları

Yakın zamanda gelen V1.37 güncellemesi ile serviste arabanın etrafında yürüyebiliyoruz veya araçtan inebiliyoruz diyebiliriz. Eğilme falan gibi hareketler ile aracı inceleyebiliyoruz. Sağ ve sol olarak iki camı da açma kapama veya yarım bırakma gibi şeyler yapıyoruz ve bunun hem ses farkı oluyor hem de rüzgar sesi gibi detayları da bulunuyor. Yeni gelen ses ayarları ile sesle ilgili her şeyi detaylı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca güncelleme hakkında daha detaylı bilgiler isteyen arkadaşlar için Euro Truck Simulator 2 V1.37 Güncellemesi hakkında olan yazımızı buraya bırakıyorum.

ETS 2 cam açma tuşu
ETS 2 cam açma tuşu ETS 2 cam açma tuşu

ETS 2 Cam Açma Tuşu Ayarlama

İlk kısım olarak şunu söylemem gerekiyor ki oyun içerisine giriş yaptığınız zaman camları açıp kapatmak için hiçbir tuş atanmış halde bulunmuyor. Sizin ayarlara girerek yeniden tuşlar atamanız gerekiyor. Bunun için Tuşlar ve butonlar kısmına girmeniz gerekiyor. Burada kategoriler arasında araç içi bölümünde cam açma tuşlarını atama yapacaksınız. İki adet sol cam iki adet sağ cam için olmak üzere toplam dört adet tuş atamanız gerekecek. Bu tuşlardan biri açmak diğeri ise kapatmak için kullanılacak ayrıca bir kere basarak tam otomatik başlatıp bir daha basıp yarıda durdurabiliyorsunuz. Benim tavsiyem Numpad kullanıyorsanız ona atamanız olacaktır. Bilmeyenler için Numpad ise sağ tarafta bulunan dikdörtgen biçiminde sıralanmış olan sayılardır.

ETS 2 Online Cam Açma ve Ses Sorunları

Genel anlamda Truckers MP aktarma konusunda başarılı bir iş çıkarmış olsa da bazı araçlarda camı açtığınız zaman camın açıldığını görüyorsunuz ama yağmurda cam kapalıymış gibi duruyor. Sanki cam filmini aradan almışsınız gibi bir görüntü oluşuyor. Ayrıca araba kullanırken seslerde kesilme oluyor ve motor devrini sadece devir saatine bakarak anlayabiliyorsunuz. Onun dışında pek bir sorun oluşmuyor. Arkadaşlar daha fazla bu tarz kaliteli içerikleri görmek istiyorsanız Instagram sayfamızı takip edebilir ve paylaşımlarımızı beğenerek bize destek olabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here