Fall Guys Mobil Geliyor mu? Dev Eğlence FALL GUYS!

0
147
Fall guys mobil ne zaman çıkıyor

Bugüne kadar gördüğünüz tüm kalabalıkları unutun! Metro durakları, Kara Cuma indirimleri Fall Guys çok daha fazlası!  FALL GUYS, 60’a kadar oyuncunun parlak jöle karakterleri kontrol ettiği ve çılgın engelli parkurlar ve takım etkinlikleri gibi mini oyunlarda yarıştığı bir battle royale parti oyunudur. 4 Ağustos 2020 de yayınlanan geliştiricisi Mediatonic olan bu yeni oyuna gelin yakından bakalım. Kısa sürede çok beğenilen bu oyun akıllara Peki Fall Guys mobil ne zaman gelecek? Sorusunu getirdi.

Fall Guys Nasıl Oynanır?

Oyuncular bir kazanan olana kadar her turda elenir. Herkes Fall Guys’ı alıp oynamaya başlayabilir. Ancak son derece kolay kontrollere rağmen kazanmak o kadar kolay değil ve oyun süper rekabetçi hale geliyor. Fall Guys sinir bozuculuk ve eğlence konusunda Human fall flat’e oldukça benziyor. Tek başınıza oynarken çok keyifli, arkadaşlarınızla oynarken daha da keyif alacağınız bir oyun kesinlikle. Fall Guys’da kazanmasanız bile eğlencelidir çünkü kazanmakla ilgili değildir. Bu, Candy Crush’dan fırlamış jöle fasulyelerinin etrafa saçılmasını izlemekle ilgili. Oyunda güncel olarak mevcut 23 tane oyun modu var yenilerinin geleceği de konuşulanlar arasında. Oyun modları; Yarış etabı, Hayatta kalma, Takım oyunu ve Final etabı olarak kendi içinde ayrılıyor. Her biri bambaşka keyifli olan bu modlarla hayatta kalmaya, eğlenceye devam etmeye ve kazanmaya çalışıyorsunuz.

Fall guys mobil çıkış

Özellikle göze çarpan mini oyun parkurlarından birinde çılgın bir engelli parkur bulunuyor, siz ve diğer fasulye dostlarımız bitiş çizgisine kadar parlak renkli testere sıraları arasında koşuyorsunuz ve bir hata yapıp kaymak çok kolay. Bir başka mini oyunda sürü olarak bitiş çizgisine giden kapı sıralarından geçiliyor ancak bazıları kırılmıyor. Erken oyunda bulunan yarış oyunları ilk seviyeler oldukları için zor değiller. Takım oyunları, temelde kazanıp kazanmadığınızı belirlemek için 3 dakika süren rastgele bir şans oluyor, çünkü takımınızın performansı kendi performansınızla dengesiz olması çok muhtemel. Takımlar da dengesiz olabilir ve bu da rastgele şansınızı daha da düşürebilir. Hayatta kalma modunda ise oyuncuların bir kısmı elenene kadar o raunt devam ediyor. Final rauntları son 8-10 kişi kaldığında başlıyor işte o zaman asıl rekabet boy gösteriyor. Ayrıca oyunun şu an için 2 ek paketi mevcut dilerseniz onları da satın alabilir yeni skinler ve başka başka özelliklere sahip olabilirsiniz.

Fall Guys Oyun Parkur Listesi;

  • Yarış modu oyun isimleri:  Gate Crash, Fruit Chute Hit Parade, The Whirlygig, See Saw, Door Dash, Dizzy Heights, , Slime Climb, Tip Toe
  • Hayatta Kalma modu oyun isimleri: Roll out, Jump Clup, Perfect Match, Block Party
  • Takım Oyunları isimleri: Jinxed, Team Tail Tag, Hoopsie Daisy, Fall Ball, Rock ‘N’ Roll, Egg Scramble, Hoarders.
  • Final Oyunları isimleri: Hex-a-gone, Fall Mountain, Royal Fumble.

Fall Guys Mobil!
fall guys mobil

Çevirisi;

“Platformlar hakkında çok fazla soru alıyoruz. Bazılarını çeşitli yerlerde cevaplamıştık ama herkes için bir toparlayalım:

  • 👌 Şu anda PC ve PS4 üzerine yoğunlaşıyoruz
  • 👌 Gelecekte daha fazla platformda olmayı çok isteriz
  • 🔥 Skyrim meme’lerini şahsen seviyorum, umarım akıllı buzdolaplarına da çıkarız”

Buna göre Fall Guys ekibinin yakında mobil platformu da sallayacağı, eğlenceye telefondan da dahil olabileceğimizi düşünebiliriz. Hali hazırda oldukça fazla mobil versiyonu bekleyen oyuncusu olduğundan önümüzdeki 2-3 ay berrak gözüküyor. Çıktığında burada yine sizlerle olacağız takipte kalın! Bir çok eğlenceli oyundan bahsettiğimiz yazımıza da göz atabilirsiniz ; Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here