Fortnite Galaxy Skin Nasıl Alınır, Hala Aktif Mi?

0
160
Fortnite Galaxy Skin Nasıl Açılır

2018’de Samsung, Galaxy Note 9‘un lansmanına uygun olarak oyunun Android sürümü için Epic Games ile özel bir ortaklık yapıldığı duyuruldu. Yeni akıllı telefonu 10 Ağustos-23 Ağustos 2018 arasında ön siparişi veren kişilere özel bir teklif sunuldu. Bu teklif bir çift AKG gürültü önleyici kulaklık, 15.000 V-Bucks ve özel bir Fortnite Galaxy Skin arasında bir seçim yapmalarıydı. Bu teklif artık mevcut olmasa da, bir çoğunuz hala Battle Royale‘deki en iyi kostümlerden birinin kilidini açıp açamayacağımızı merak etmekte.

Hala Fortnite Galaxy Skin Alınabilir Mi?

Ne yazık ki, kısa cevap hayır, artık Fortnite için Galaxy kaplamasının kilidini açamıyorsunuz ne yazık ki teklif artık mevcut değil. Bununla birlikte, Samsung başka iki Skin promosyonu sunmaya başladı. Ancak, yeni güncelleme sonrası bunların hiç biri mevcut değil. Bu iki Skin, IKONIK ve Glow Skinleriydi. Her ikisi de belirli Samsung ürünlerini alan müşterilerin bu harika kozmetik ürünlerinin kilidini açabileceği benzer bir promosyonda sunuldu. Fakat Samsung web sitesinde yansıtıldığı gibi üç kaplamadan hiçbiri artık mevcut değil. Umudunuzu sakın kaybetmeyin. Geçmişte bu 3 promosyon, Epic Games ve Samsung arasındaki güçlü bağlantı göz önünde bulundurulduğunda, gelecekte yeni bir promosyonun çıkması muhtemel. Bu, Samsung Galaxy S20 gibi 2020’nin başlarında yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi ile olabilir.

Fortnite Galaxy Kilidi Nasıl Açıldı?

Eğer yeni gelecek bir Skin olursa bunu nasıl alabileceğinize dair bir fikir vermek için, Galaxy Skin’i mevcut olduğu zaman nasıl alınabildiğinden bahsedeceğim. İlk olarak, oyuncular bir Galaxy Note 9 veya Galaxy Tab S4’e sahip olma koşulunu yerine getirmeli. Teklif için uygun olan tek Samsung ürünleri bunlardı ancak ön sipariş vermek gerekli değildi. Samsung’un teklifi cihaz başına bir Skin ile sınırladığını belirtmek isterim. Yani Skin uygun bir cihazdan alınmışsa, bu cihazdan tekrar yapılma ihtimali yoktu.

Fortnite Galaxy Skin Nasıl Kullanılır

Oyuncular uygun bir cihazla telefondaki Galaxy Apps’ten Fortnite’ı indirmeliydi. Oyuncular oyunun kurma sayfasını açıp “kur ve aç” seçeneğine tıklamaları gerekiyordu. Oyunu yükleme işlemini yapabilmek için Şartlar ve Koşullar seçeneğini işaretleyip devam edilmeli. Ayrıca giriş yapmak ve Skin’i açmak için bir Epic Games hesabına sahip olmaları gerekiyordu. Oyunu yüklediklerinde cihazda üç maç oynamaları gerekliydi fakat oyuncunun oyunları kazanması veya kaybetmesi önemli değildi. Her maçtan sonra lobiye geri dönmeleri yeterliydi. Bu adımlardan sonra, uygun oyuncular yaklaşık iki gün bekledikten sonra içinde Fortnite Galaxy Skin’i barındıran bir hediye kutusu aldı. Gelecekte Fortnitea yeni Skin teklifleri Samsung ve Epic Games tarafından yayınlanırsa benzer bir işlem gerekecektir. Fortnite Star Wars Etkinliği Nasıl Oynanılır? öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here