Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları

2
246
en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Bu zor karantina zamanlarında işte en iyi Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar. Yaklaşık 2 aydır karantina içindeyiz ve herkes evinde, bu yüzden herkes telefon veya bilgisayar başında. Bu durumda herkes sevgilisi veya arkadaşlarıyla oyunlar oynuyor. Bizde sizlere Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunları adında bir liste yaptık. Gelin listemize göz atalım.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Güzel bir ilişki için saygı ve sevginin yanında eğlenceli vakit geçirmekte vardır. Sevgiliyle kaliteli vakit geçirmek kadar güzel bir şey yoktur. Eğer iki kişiden biri oyun bağımlısıysa bu iş sabahtan akşama kadar beraber oyun oynamak gibi gözüküyor. Bizde sizlere sevgilinizle sabahtan akşama kadar oynayabileceğiniz oyunları listeledik.

Mobil Oyunlar

1 – Kelime Savaşı

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Kelime Savaşından bir görsel

Kelime Savaşı sevgilinizle ve arkadaşınızla oynayabileceğiniz mükemmel bir kelime bulma oyunu. Kısaca oyunun amacı karşı taraf bilemeyene kadar sizin en çok kelimeyi bilmeniz. Oyunda 2 kişinin karşılıklı oynadığı kelimelerin yarıştığı bir oyundur.

2 – Hay Day

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Hay Day’dan bir görsel

Bu oyunda sevgilinizle tam olarak aynı oyunda yer alamasanız da oyun içinde yardımlaşarak beraber oynayabilirsiniz. Hay Day buğdaylarınızı veya meyve sebzelerini satıp gelişebileceğiniz bir çiftlik oyunudur.

3 – Bankrupt

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Bankrupt’dan bir görsel

Bildiğimiz Monopoly’den farklı olmayan klasik bir arsa satın aldığınız bir oyundur. Monopoly’de olduğu gibi zar attığınız ve gelen sayıya göre ilerlediğiniz bir oyundur. Bu oyun sayesinde arkadaşlarınızla çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

4 – Human: Fall Flat

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Human Fall Flat’dan bir görsel

Fall Flat aslında bir bilgisayar oyunudur. Fakat bu eğlenceli oyunun mobil versiyonu da bulunmakta. Bu oyun da arkadaşlarınızla kahkahalar atabileceğiniz mükemmel bir oyundur.

5 – Uno

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Uno’dan bir görsel

Uno kart oyununu bilmeyen yok. Bu kart oyununun sevilmesinin sebebi tabii ki de basitliği. En sevilen kart oyunlarından olan Uno’nun mobil versiyonu bulunmaktadır.

PC Oyunları

Şimdi ise Bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar var. İsterseniz uzatmadan listemize geçelim.

1 – Portal 2

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Portal 2’den bir görsel

Portal oyununun devamı olan Portal 2 sadece sevgilinizle oynayabileceğiniz değil, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun 2 tane robot olarak belirli testleri geçtiğiniz eğlenceli bir oyundur.

2 – Overcooked

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Overcooked’dan bir görsel

Overcooked sevgilinizle beraber yemek yaptığınız mükemmel bir aşçılık oyunudur. Zamana karşı kapışarak heyecanınıza heyecan kattığınız bu oyun tam aşçılara göre.

3 – Battleblock Theater

en iyi sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
Battleblock Theater’dan bir görsel

Benim de büyük bir zevkle oynadığım Battleblock Theater mükemmel bir çift kişilik oyun. Maceradan maceraya atladığınız bu oyunun en güzel yanı çizimi ve sahneleri. Oyun içinde kahkahalar atacağınız bu gerçekten zor bulunan bir oyun.

Bu listeden en az bir oyun bile oynadıysanız cidden zevk almışsınızdır. Eğer CS GO Ağına Bağlanılamıyor Hatası ile karşılaşıyorsanız çözümünü sizlerle paylaştık, göz atabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here