Valorant Hata Kodu 4 Nedir ve Nasıl Çözülür ?

0
110

Riot Games firmasının bu yıl piyasaya sürdüğü Valorant kısa sürede oyuncular tarafından çok beğenildi. Oyundaki amaç kısaca Counter Strike ile aynı. Yani bir takım bombayı kuruyor ve diğer takım bu bombayı etkisizleştirmeye çalışıyor. Riot Games’in bundan tam 11 yıl önce piyasaya sürdüğü League of Legends ile aktif oyuncu sayıları neredeyse kafa kafaya.  Oyuncu sayısının artışı ve popülerliğinden dolayı oyun profesyonel arenaya taşındı. Ve geçtiğimiz günlerde First Strike adlı bir Valorant turnuvası başladı. Fakat her oyunda olduğu gibi bu oyun içerisinde de bazı hatalar var. Bu hatalar Riot Games tarafından numaralandırılmış. Oyunda 50’den fazla hata bulunuyor. Bizde bu gün bu hatalardan biri olan Valorant hata kodu 4 nasıl çözülür ? Neden ortaya çıkar ? Gelin ve bir göz atalım değerli okurlar.

Valorant Hata Kodları Hakkında

Oyun hataları gerçekten can sıkıcı olabiliyor ve oyun zevkini önemli derecede etkileyebiliyor. Valorant’ ta da doğal olarak hatalar mevcut. Fakat diğer oyunların aksine oyun içerisinde oluşan grafik veya animasyon gibi oyun şirketinin yaptığı hatalar değil. Bu hatalar herhangi bir güncelleme veya iyileştirme gerekmiyor. Hatta bazıları sizinle alakalı olabiliyor. Hatalar 50′ den fazla ve bu hataların yüzeysel çözümleri Riot Games resmi sitesinde bizlere sunuluyor. Fakat bazı hatalar yüzeysel olarak sunulsa da uygulamaya dönük olduğunda zorlaşıyor. Her gün hata kodlarının ayrıntılı çözümleri ortaya çıkıyor. Bizde sizlere Valorant hata kodu 4 probleminin ayrıntılı olarak çözümünü sunacağız.

Valorant Hata Kodu 4

Valorant Hata Kodu 4 Sebebi ve Çözümü

Aslında bu hatanın çözümü oldukça basit. Oyuna giriş yaparken Riot Games hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Eğer hesabınızda bir problem var ise bu hesabı değiştirmeniz gerekiyor. Oyun içi isminizde kesinlikle Türkçe karakter bulunmaması gerekiyor. Eğer isminizi nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız sitemizde bulunan Valorant isim değiştirme ile ilgili yazımıza göz atmayı unutmayın. İsim değişikliğinin ardından hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımız Riot Games’ in FPS oyunu olan Valorant’ın hata kodu 4 hakkındaydı. Unutmadan Valorant hata kodu 53 ile ilgili yazımıza da göz atmayı unutmayın değerli okurlar. Başka yazılarda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here