Valorant Karakter Açma Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar!

0
182
Valorant karakter açma

Valorant karakter açma işlemi birçok oyuncu tarafından merak ediliyordu. Karakter açma işleminin yanında insanlar kozmetik eşyalarını kazanma işleminin nasıl bir biçimde yapılacağını tam olarak anlayamamışlardı. Biz de bunun üzerine hem karakter açma hem de kozmetik eşyalar kısmına açıklık getirmek için bu yazıda ikisine yer verdik. Genel kozmetik bilgisini sizlere aktardık.

Valorant Kozmetik Sistemi

Kozmetik sistemi olarak bulunan belli ürünler var. Bunlardan başlıca olanları silah desenleri ve silah aksesuarları olarak anahtarlıklar. Diğer ürünler olarak profile eklenen bayraklar ve spreyler bu içeriklerin içerisinde bulunuyor. En nadir olan içerik ise bıçak olarak konumlandırılmış. Bıçakları aldığınız zamanda onların üzerinde bulunan desen seçenekleri bulunuyor. Şuanda oyun içerisinde fazla bıçak ve desen türü bulunmuyor. Zaman içerisinde yeni desen ve bıçak türleri içerik olarak yenilikler eklenecektir. Bazı ürünleri mağazayı kullanarak satın alma hakkını sunuyorlar. Ancak bu ürünleri sadece gerçek para ile oyun parası alarak yapabiliyorsunuz.

Valorant karakter açma

Valorant Kozmetik Nasıl Kazanılır?

İlk olarak ücretsiz bir Royal-Pass sistemine benzeyen bir sistem tasarlanmış. Bu sistemde size her gün ve her hafta yenilenme üzerine kurulu belli başlı görevler veriliyor. Bu sistem üzerinden Xp kazanarak diğer bölümlerde ilerleme kaydedip yeni itemler yani eşyalar elde ediyorsunuz. Bu eşyalar yukarıda bahsettiğim eşyalar ya da karakter olabiliyor bunun için farklı olarak başlangıçta sadece iki adet karakter açma hakkını size tanıyor. Yalnız para verip kendi royal-pass geliştirmenizi alırsanız Premium olan kısımda bulunan daha çok ödül ve eşya kazanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Valorant Karakter Açma Nasıl Yapılır?

İlk olarak ücretsiz bir royal-pass sistemine benzeyen bir sistem tasarlanmış. Bu sistemde size her gün ve her hafta yenilenme üzerine kurulu belli başlı görevler veriliyor. Bu sistem üzerinden Xp kazanarak diğer bölümlerde ilerleme kaydedip karakter açma işlemini yapıyorsunuz. Ancak her karakter için ayrı bir karakter kontratı bulunuyor. Bu kontrat üzerinde beşinci bölüme geldiğiniz zaman kontratına başladığınız karakterin açıldığını ve onun bazı eşyalarını kazandığınızı net bir biçimde görüyorsunuz. Ayrıca Valorant Bind haritası hakkında olan yazımıza bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here