Valorant Teslim Olma ve Takım Arkadaşını Atma!

0
164
valorant teslim olma kodu

Hepinize tekrardan merhaba sevgili Oyunoxs okuyucuları. Bugünkü yazımızda sizlere valorant teslim olma ve takım arkadaşını atmayı göstereceğiz. Oyuna yeni gelen birtakım yeniliklere de değineceğiz. Bu yazıdan sonra kaybedeceğinizin kesin olduğu maçları zaman kaybetmeden bitirmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Valorant Dereceli Mod

Oyuna 1.02 yaması ile eklenen dereceli modu birçok oyuncunun ilgisini çekmiş durumda. Ne de olsa CS:GO gibi oyunlardan aşina olduğumuz Rank sistemi her oyuncunun ilgisini çeker. Resmi olarak Dereceli Mod olarak adlandırılan Valorant’ın sıralama modunun kilidini açmak için derecesiz 20 maçı tamamlamanız gerekir. Dereceli mod açıldıktan sonra ilk Rankınız 5 win aldığınız zaman gözükecektir. Kazanmanız veya kaybetmeniz size verilecek ilk Rank için önemli olsa da bu maçlarda yaptığınız performans buna büyük bir etki sağlayacaktır. Örneğin kazandığınız bir maçta KDA(Kill/Death/Assist) oranınız düşükse size rank atlatmak yerine düşürebilir de. Aynı zamanda kaybettiğiniz bir maçta oyun MVP’si olmanız veya takım MVP’si olmanız durumunda Rank düşmek yerine atlayabilirsiniz.

Bir Süre Oynanmaz ise Rütbe Silinir Mi?

Hayır. Bir süredir oynamadıysanız Valorant’daki sıralamanız sıfırlanmaz, ancak 14 gün boyunca hareketsiz kalırsanız, bir sonraki maçta geçici olarak “gizlenir”. Bu, kaybolduğu veya eksildiği anlamına gelmez, sadece kendiniz tekrar aktif bir oyuncu oluncaya kadar diğer oyuncular için görüntülenmeyeceği anlamına gelir.

valorant teslim olma ve takım arkadaşı atma

Valorant Teslim Olma

Valorant gelen güncelleme ile birçok özelliği beraberinde getirdi. Bu özelliklerden biri de Dereceli Modda teslim olup maçı hızlı bir şekilde bitirmek. Bunu yapmak sanıldığı kadar zor olmayıp sadece chat kısmından /sur yazmanız ile gerçekleştirilmektedir. Fakat /sur yazdıktan sonra takım arkadaşlarınızdan ez az 3 kişinin bunu kabul etmesi gereklidir. Evet vermek için f5, Hayır vermek içinse f6 tuşu kullanılmaktadır. Teslim olmak için en az 7 tur geçmesi gerekmektedir. CS:GO’dan hatırladığımız takım arkadaşının maçtan çıkma zorunluluğu olmayıp yalnızca 7 tur tamamlamış olmak yeterlidir. Aynı zamanda her evrenin başında bir kere teslim olma oylaması yapabilirsiniz.

Takım Arkadaşını Atma

Şu an için böyle bir özellik olmayıp yakın zamanda eklenmesi bekleniyor. Yeni güncelleme notları ve daha fazlası için sitemizin bülten kısmına abone olup her türlü oyundan ve olaydan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Valorant Birliğinin düzenlemiş olduğu Valorant Turnuvası Yarı Finalini de okuyabilir ve gelecek turnuvalara kayıt olmak için discord sunucularını ziyaret edebilirsiniz. İti oyunlar Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here