Valorant Wall Hack Nasıl Kullanılır? Tüm Detaylar!

1
161
Valorant wall hack

Valorant wall hack yani duvar arkası görme hilesi nasıl kullanıldığını ve nereden açılabileceği gibi önemli detayları sizler için araştırıp derledik. Hangi riskler sizin için ortaya çıkabiliyor veya hesabınız kapatılma ihtimali nedir bunları detaylı olarak açıkladık. Farklı modlarda kullanımı şartlarının ne olduğunu belirledik.

Valorant Wall Hack Hakkında Genel Bilgi

Bildiğiniz üzere bu tarz FPS rekabetçi benzeri oyunlar arasından CS veya Call of Duty gibi silah oyunlarında oldukça fazla olan ve karşımıza çıkan bir hile türü Wall hack diyebiliriz. Yakın zamanda Valorant video oyununun da bu alanda çıkması ile yeni hileler konusunda bir seçenek olarak ortaya çıktı diyebiliriz. Oyun içerisinde hem normal modlarda hem de rekabetçi modlarda duvar arkasından adamların yerini belirleyip adamlar daha çıkmadan çıkacakları yere hedef alıyorlar. Bu sayede daha rahat biçimde adamları kolayca indirebiliyorlar. Hatta siz daha olduğunuz kutudan çıkmadan duvar arkası size ateş edebiliyorlar. Bu tarz hileler normal mod ile arkadaşlar arasında oda ayarlarından açılarak kullanılabiliyor. Bu şekilde kullanımı oyun kendi sunduğu için ban yeme riskiniz olmuyor. Ancak diğer insanlar ile oynarken bu modu seçme hakkınız bulunmuyor.

Valorant wall hack
Valorant wall hack Valorant wall hack Valorant wall hack

Farklı Programlar ile Yapılan Wall Hack

Çeşitli yazılımlar ya da diğer adı ile programları kurarak bazı hileleri yapıyorlar. Bunlardan en önemli olanlardan biri Wall hack olduğu için için insanlar bu hileyi, sekmeme hilesini, otomatik aim hilesini internet üzerinden paylaşıyorlar ya da para karşılığı satıyorlar. Ayrıca bu tarz hilelerin dışında sınırsız mermi ve hareket hızı artırma gibi ufak hilelerde bulunabiliyor. İnsanların hem parasını alıp hem de dolandırabiliyorlar. Ancak Valorant içerisinde bulunan Riot Client sistemi sayesinde CS gibi hile yapılarına çok izin vermiyor. CS gibi derken kodlar ile açılan hileleri kast etmediğimi net olarak anlamışsınızdır. Ayrıca bazı VP hileleri bulunduğunu iddia eden kişilere de inanmayın. Bu konu hakkında detaylı bilgiler için Valorant VP puanı hakkında olan yazımıza bakabilirsiniz.

Önemli Uyarılar ve Ban Riskleri

İlk uyarı olarak bu programların ne kadar güvenli olduğunu bilmiyoruz veya çeşitli bilgilerimizi çalabileceğini bilemiyoruz. Hem bu nedenle hem de insanların hakkına da girmenize neden olacağı için kullanmanızı önermem. Üstelik Valorant sistemi sayesinde hesabınız çok kısa sürede kapatılacaktır. Ayrıca bu tarz kaliteli içerikleri daha fazla görmek istiyorsunuz Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here